Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szombat óta megállítottak már...

Szombat óta megállítottak már titeket az utcán, hogy mégis hova mentek? (Mármint a kijárási korlátozás miatt rendőrök, stb. )

Figyelt kérdés
Amennyiben igen, hol történt? És visszaküldtek-e haza, vagy volt bünti, vagy semmi és engedtek tovább?

2020. márc. 30. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem állítottak meg, hisz a rendőröknek ez nem is feladata, hacsak nem csoportosan mászkálunk. Senki nem mondta, hogy igazoltatni fogják az embereket, hogy hova mennek, csak ugye sokan, akik meghallották pénteken hírt, hogy milyen rendeletet hoznak, egyből elkezdték terjeszteni, hogy itt a kijárási tilalom, mindenki elkezdte kiállítani a munkáltatói igazolásokat, stb, mintha bárki is mondta volna hogy szükség lesz erre..
2020. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nemaRendőrség ***** válasza:
Dehogy, pedig folyamatosan mászkáltam azóta, vagy 40kilómétert letekertem
2020. márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Még nem,de láttam több jérört
2020. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még nem.
2020. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendőrautó mellett sétáltam el,nem állítottak meg
2020. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!