Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha feljelentek valakit (kiskor...

Ha feljelentek valakit (kiskorú veszélyeztetése stb miatt), és rendőrség eljárást indit ellene akkor az hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Anyit tudok tovább adták egy rendőrnek az ügyet eljárást inditottak ellene.Én vagyok a feljelentő fél.Kiskorú fenyegetése és veszélyeztetés stb.
2010. júl. 28. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy jól gondold meg a feljelentést, mert aztán lehet évekig cibálnak kihallgatásokra meg hasonlók. Csak akkor jelentsd fel az illetőt ha biztos vagy a dolgodban.
2010. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gondold meg szerintem is a feljelentgetést, mert a perköltséget a vesztes fizeti, ráadásul az ügyvédet pedig neked kell fizetned. NEM ÉRI MEG feljelenteni, hacsak nem szorítottak kést a gyereked torkához...
2010. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fogadtam ügyvédet
2010. júl. 31. 11:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele.rettegésben élünk a fenyegető miatt.van ügyvédem.ha meg netán én leszek a vesztes fél az állam majd kifizeti a perköltséget mivel létminimum alatt élünk.ezt a biróságon mondtak
2010. júl. 31. 11:27
 5/5 anonim ***** válasza:

"az állam majd kifizeti a perköltséget"


Mondanak ezek sokmindent, csak mindig a "kisbetűs" részt felejtik el. Erre azért ne vegyél mérget, hogyha veszítesz majd az állam kifizeti neked.

2010. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!