Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha gázmaszkban járkálok az...

Ha gázmaszkban járkálok az utcán városban azért megbüntet a rendőr?

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem, csak iszonyat h..lyén fogsz kinézni, meg nincs is értelme ennek.
2020. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
5%

Nem láttam még ilyet, de alighanem megkérdezik, hogyan jutottál hozzá, hiszen ez katonai felszerelés.

Egyébként ebben a melegben pár perc után örülni fogsz, ha levetheted, főleg ha a gumi teljesen betakarja a fejed. Ha felül pántos, akkor még csak-csak...

2020. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
"Katonai felszereles". Nekem is van gazmaszkom, anno 700 forintert vettem a piacon. Most meg konnyebb lenne szerezni, csak siman felmegyek ebayre es rogton 10 kozul valaszthatok, szoval ennyit a kerdezgetos teoriadrol. A kerdesre valaszolva: a mi varosunkban van egy srac aki gazmaszkban jarkal mar a jarvany eleje ota es ezt onnan tudom, h napi 2 poszt szuletett rola a varos facebookcsoportjaban. Szoval valoszinuleg te is ilyen sorsra jutnal, mint o. Csodalkozik rajta mindenki. Figyelemfelhivasnak tokeletes, te lehetsz a "falu bolondja". :D
2020. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem, csak hülyén fogsz kinézni.. Nameg az nem is erre való, szűrőt is sűrűn kell majd venned bele. A szomszéd gyerek járkál ilyenbe :') nekem is van simán hozzá lehet jutni jófogáson is. Én 3 éve vettem 1000 Ft-ért. De csak dísznek.
2020. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én kidigurázásvégett venném fel, nem azért mert félek a csoronavírustól.
2020. máj. 7. 16:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Elnézést. Sosem gondoltam, hogy szabadon kapható. Ez után elhiszem.
2020. máj. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én bukósisak van jàrkàlok, eddig még senki nem szólt. Igaz ez Németország.
2020. máj. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Régiség boltban is lehet kapni kb 1500-ért. max 3000. persze abban a szűrő tuti krepa.

Budapesten élek, és 2 éve minden nap elhaladtam a Blaha mellett az akácfautcában. Ott van régiséges a wesselényi kereszteződésnél kb. Náluk akkor 2 is volt.

Persz lehet még a guminak is baja, pl megszáradt, megrepedt.


Lisztőrlő 24/F

2020. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Én is régóta tervezek venni.

Meg szeretnék még egy orosz katonai köpenyt.

Neve "SINELY". Ez egy viszonylag dúrva anyagból készült érdes felületű zsákanyagú anyag amit a szovjet únióban véltek felfedezni. Az a különleges technika benne, hogy nem megy rá a kígyó, mert nem bírja azt az anyagot+ át is van itatva valamivel elv.

Nagyapámék úgy éjszakéztak, hogy azon aludtak, meg maguk köré terítették a földre és tudták, hogy kígyóvédett övezetben alhatnak.


Lisztőrlő 24/F

2020. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az én tanárnőm berágna rád, hogy rossz időszakot elevenítesz fel a maszkkal.

De rendőri beavatkozás szerintem nem lenne.

2020. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!