Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az egész Bűnügyi Osztály tud...

Az egész Bűnügyi Osztály tud róla?

Figyelt kérdés

Ha pl valaki sokat járt már "tanúként" a rendőrségen, a bűnügyi osztályon, azonbelül is a nyomozó részlegen, ahol az ismeretlen tettesek után nyomoznak, ahol nyomozók pl 35-en vannak.


Kérdésem, ha olyan ember jár ott aki már többszőr járt, gondolom több ilyen ember van, akkor nem csak az adott nyomozó emlékszik az ilyen emberekre, hanem ott a kollégák mikor elmegy az ügyfél, elbeszèlik egymás közt, hogy ezt-meg ezt az embert ismerjétek meg, még lehet a fényképét is megmutatják egymásnak és ezáltal az egész alosztály ismerni fogja az ilyen személyt/személyeket?


Vagy nem foglalkoznak vele, sok ilyen tanú van?


Nem véletlenűl kérdezem a kérdést, én is többszőr jártam ár bent kihallgatáson és, ha csak tanú vagyok, nem jó ha mindenkinek kibeszélik az ilyen embereket. Aki ténylegesen gyanusitottként van ott, bűnt követett el azt megértem, hogy ismerje az egész alosztály, mert érthető hogy figyelik, de tanút nem fer.


Csak azért jutott eszembe, mert tegnap.a Plázába jött velem szembe egy férfi és olyan mérgesen nézett rám. Ilyenkor az jut eszembe, hogy lehet a rendőrségen nyomozó és már ismer látásból.


Jó belátom lehet paranoiás vagyok kicsit, de a kérdésem adott és csak normális nem kötekedő választ kérnék.



2020. máj. 7. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ők nap mint nap sok tucat emberrel találkoznak. Hacsak nem voltál valami miatt különösen emlékezetes, nem valószínű, hogy látásból felismernek.
2020. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Volt, hogy csak beugrottam a váróig , mert beadványt adtam be személyesen ügyfélfogadási időben és kérdeztem, hogy xy nyomozó itt van-e és mondták

, hogy igen, közbe jött ki egy nyomozó is és köszönt, tőle is kérdeztem, hogy itt van-e a kollégája és mondta, hogy igen a helyeén és kérdezte a nevem, hogy mert ön ki is és mondtam ki vagyok, kiment valakinek odaadott valamit, visszament a földszinti helyiségre ahol akkor több nyomozó is volt bent az irodába és ott mondta a nevem, hogy "gyerekek... itt van xy, mármint az én teljes nevem.


De aztán lejött az ügyben eljáró nyomozó és odaadtam a beadványt.

2020. máj. 7. 15:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem terhelik egymást saját ügyeikkel, nekik egy nem hozzájuk tartozó ügy tanúja vagy gyanúsítottja annyira érdekes, mint favágóknak a másik által kivágott, feldarabolt fa.


De sok bűnöző jellegzetesen sunyi minden mozdulatában, az ilyet pedig sokan kapásból kiszúrják. Régen is egy átlag gazda is szőlőhegyen kapásból kiszúrta, hogy ki a gyanús figura.

2020. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki nem foglalkozik veled levike, nyugodj meg. le se tojnak, csak te gondolod hogy az egész kapitányságon te vagy a téma...
2020. máj. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!