Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehetek nőként nyomozó?

Hogyan lehetek nőként nyomozó?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Felvételizel a rendőrtiszti főiskolára és elvégzed a megfelelő szakirányt.


Egyébként sok sikert a nyomozói pályához ha ezt magadtól nem tudtad kinyomozni :)

2020. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennyit én is tudtam...
2020. jún. 3. 12:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Ennél részletesebben érdekelne.
2020. jún. 3. 12:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, ahogy egy férfi
2020. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kemény a kérdés.


Itt kérdezi meg, ahelyett, hogy felvenné a kapcsolatot a NKE RTK egyetemmel.

2020. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az még korai lenne.
2020. jún. 3. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ne itt kérdezd, menj be a városi rendőrkapitányságra, 16 óráig van munkaidő és mondd el nekik, hogy mi szeretnél lenni, mi az óhajod és biztos szívesen felvilágositanak, nem küldenek el csak úgy. Vagy nézd meg a NKE RTK honlapját.
2020. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Végezd el a szakirányú képzést és jelentkezz valamelyik rendőrkapitányságon. Egyáltalán nem biztos, hogy nyomozóként fognak alkalmazni, ahhoz ugyanis jócskán kell rendőri tapasztalat, az iskola csak az alap.

Ha nyomozó akarsz lenni, azzal is számolj, hogy a munkaidőd nem 8-4-ig fog tartani, hanem amikor szükség van rá, a magánéleted gyakorlatilag kiszámíthatatlan lesz, a fizetésed meg kevés.

2020. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!