Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Helyes rabosítani a mentősöket ?

Helyes rabosítani a mentősöket ?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jún. 18. 23:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, gyávák voltak és meghalt miattuk egy ember
Igen, mert lusták voltak bemenni
Nem.
40 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

SENKI nem mer bemenni egy cigánysorra,pláne éjszaka.


Node legalább már tudjuk kiket véd a "törvény„.

2020. jún. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
... egyébként semmi nem történik ha bemegy oda valaki , Magyarországon nincsenek no-go zónák mint Brazíliaba.
2020. jún. 18. 23:55
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem,nincsenek...
2020. jún. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Én hat cigány közé se megyek be, nemhogy egy cigánytelepre 100%,hogy belédkötnek valamivel
2020. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a "rabosítás" szó jelentésével lennél tisztában, ha már kiírsz erről egy kérdést.
2020. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem, de eddig is tudtuk, hogy a "magyar" hatóságok rasszisták. Mármint fehérellenes, cigányimádó rasszisták.
2020. jún. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem mikor nem említik meg, hogy a mentősök azért fosnak országosan a cigány telepektől, mert, ha bármi történik a beteggel, akkor a rokonok nekik rontanak.

Itt Borsodban is azért se megy el senki mentősként dolgozni, hogy ne kelljen az ilyen helyekre bemenni.

Az meg vicces, hogy azt állítod idehaza nincsenek No-Go zónák, mikor itt Borsodban mindenki azon röhög, hogy sokan Budapestről meg a Dunántúlról ahol évekig nem volt egyetlen egy cigó se, a külföldi No-Go zónák miatt aggódnak, mikor itt Keleten azért találni jó pár ilyen No-Go zónát.

2020. jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel "foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetéssel" hallgatták ki a két gyanúsítottat, a büntetőeljárás keretében nyilvántartásba kellett venni őket.

Az egy másik kérdés, hogy a nyomozati eljárás lezártával az ügyész is egyetért, és végül hogyan fog ítélkezni a bíró?

2020. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Orbánék tudtára adták a magyar birkáknak, hogy mire számíthatnak ezután.

Lassan nemcsak orvos, ápoló, de mentős sem lesz ebben az országban!

2020. jún. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első az hogy leszeretném szögezni hogy nem vagyok kormány párti, nem vagyok fideszes.


De

"Orbánék tudtára adták a magyar birkáknak, hogy mire számíthatnak ezután."


Orbánék? Mi közük ehhez.

Történt egy eset ahol egy magánszemély feljelentést tett valakik ellen. A rendőrség pedig ezt a feljelentést kivizsgálja, hogy történt a bűncselekmény vagy nem. Nem ítélték el a mentősöket hanem elindult egy eljárás ahol 99,99% hogy nem lesznek elítélve.(nagyon helyes mivel az ég világon semmi rosszat nem tettek.)


"

egyébként semmi nem történik ha bemegy oda valaki , Magyarországon nincsenek no-go zónák mint Brazíliaba"


Sajnos és szerencsédre akkor te nem találkoztál ezzel a réteggel túlnyomóan.


Előttem hozzászoló véleményét tudom osztani, Borsodba nőttem fel és vannak olyan települések ahova nem megy ki egyedül rendőrpáros. Egyik faluba ismerősöm lerobbant kocsival este felé és tudtuk ha nem visszük el a településről az autót akkor reggelre semmit se találunk a helyén.


Pontosan vannak olyan falvak ahol életveszélyes közlekedni.

Akármikor mentem/mentünk Miskolcra átkelett menni olyan falun ahol 10 esetből 9 alkalommal cigányok csoportjai állnak az út szélén félmeztelenül botokkal és remegsz hogy melyik lép ki eléd melyiknek a gyereke, kutyája fut át előtted és ha rá mersz dudálni akkor azonnal áll eléd a fél falu.


A rendőrségen hangzott el ha ezeken a településeken véletlenül elsodrunk valakit meneküljünk. Menjünk az első rendőrségre vagy 10km múlva hívjuk magunkra a rendőröket de ne álljunk ott meg mert ezek megrohamoznak és véged(van közismert eset is ami megtörtént).


És tényleg hiába van főút, ha ő elindul az úton át és te rá mersz dudálni már állnak is eléd, hogy mit képzelsz.


Lehet azt mondani, hogy nem így van. A saját szememmel láttam és sajnos látom ezeket.

A mentősök teljesen jól jártak el.

Ha mentőt hívok mindenhogy próbálok segíteni nekik nem pedig kiabálok velük és fenyegetem őket.

Senki se és az az ember aki elhunyt ö sem érdemelte meg a halált. Viszont csak a rokonainak/az ott lévőknek köszönheti, hogy nem kapott időben el látast. Nyugodjon békében és a mentősöknek pedig kitartást! Semmi rosszat nem tettek.

2020. jún. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!