Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőröket nem zavarja,...

A rendőröket nem zavarja, hogy olyan ronda egyenruhát kell hordaniuk?

Figyelt kérdés

Tudom, szubjektív dolog kinek mi tetszik, de én föl nem húznék olyan kék "zsákot" magamra, ami nekik van. Arról a láthatósági mellényről ne is beszéljünk. Hogy tudnak így ledolgozni 8 órát? Nem zavarja őket, hogy hogy néznek ki? Lehet valakinek nem is áll jól az a szabás, az alkata miatt, és annak is ebben kell lennie. Vannak országok, ahol tök menő egyenruha van, amire én is azt mondom, hm, ez tekintélyt parancsoló. Rendőrök, ti mit gondoltok az egyenruhátokról? Van olyan, akinek nem tetszik, de hordania kell? Megtehetik azt, hogy azt mondják, ők ezt nem veszik föl?

L/24



2020. aug. 3. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Nekem pl. tetszik az egyenruhájuk. 🤷‍♀️


23/L

2020. aug. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem szépségverseny, hanem hivatás. Szép is lenne ha azért reklamálnánk mert a ruha nem tetszik. Nem a ruha teszi az embert. Egyébként teljesen normális a ruha, amerikában meg sokfelé “barna zsák” van, ne a filmekből szűrd ezt le. A rendőrnek nem a ruhája hanem a tudása és a lelkiismerete a fontos.
2020. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó vagyok, és elhiheted hogy a rendőrök nem a ruha miatt dolgoznak. Gáz is lenne ha valaki azért menne rendőrnek hogy ilyen ruhát hordhasson
2020. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Megtehetik azt, hogy azt mondják, ők ezt nem veszik föl?

Persze, rögtön miutan felmondtak.

Vannak országok, ahol tök menő egyenruha van, amire én is azt mondom, hm, ez tekintélyt parancsoló.

Ugyanezt mondanád akkor is ha látnád azt a román reklamot ahol egy 40 kilos csóka van rohamrendőr felszerelesben?

2020. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 hollófernyiges ***** válasza:
83%

A magyar rendőrsapka szerintem is dobogós a hülye kinézetű egyenruhasapkák versenyében.

[link]

2020. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#4 Nem azt mondtam, hogy mindenhol máshol jobb, de pl. a hollandoknak tök menő a ruhájuk, meg a németeknek is.
2020. aug. 3. 13:02
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

De hiaba menő a ruha, ha benne egy piszkafa, vagy egy elefant van.

Plusz a rendornek nem azert állunk meg mert menő a ruhaja.

2020. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem miért zavarná?

Nem csúnya az egyenruhájuk, szép kék ingben járkálnak, sőt hétvégente fehérben (is).


Bár a hétvégi fehér ing, hogy most, hogy működik, nem tudom, mert láttam tegnap is kék inges rendőrt, hétköznap pedig fehér ingeset. Lehet változott.

2020. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
Egy rendőrnő az álmom.
2020. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Még ha csak 8 órát dolgoznánk az egyenruhában.. de amúgy sem szépségversenyre készülünk.

Nincsen semmi gond az egyenruhával. Nem szúrós az anyaga és nem okoz semmi problémát a szolgálatellátása közben. Egyedül az elején a szolgálati bakancs ami kellemetlen, de egy új nike cipő is feltöri a sarkad.

2020. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!