Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőröket nem zavarja,...

A rendőröket nem zavarja, hogy olyan ronda egyenruhát kell hordaniuk?

Figyelt kérdés

Tudom, szubjektív dolog kinek mi tetszik, de én föl nem húznék olyan kék "zsákot" magamra, ami nekik van. Arról a láthatósági mellényről ne is beszéljünk. Hogy tudnak így ledolgozni 8 órát? Nem zavarja őket, hogy hogy néznek ki? Lehet valakinek nem is áll jól az a szabás, az alkata miatt, és annak is ebben kell lennie. Vannak országok, ahol tök menő egyenruha van, amire én is azt mondom, hm, ez tekintélyt parancsoló. Rendőrök, ti mit gondoltok az egyenruhátokról? Van olyan, akinek nem tetszik, de hordania kell? Megtehetik azt, hogy azt mondják, ők ezt nem veszik föl?

L/24



2020. aug. 3. 09:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jól néz ki az egyenruhájuk
2020. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Hát kérdező úgy tűnik csak neked akad gondod mindennel
2020. aug. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a minőségével vannak nagyobb bajok nem a kinézetével, bár mostanában már kezdenek javuló tendenciát mutatni.
2020. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki
2020. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem a ruha miatt megy valaki rendőrnek.
2020. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!