Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi volt számodra a legrosszabb...

Mi volt számodra a legrosszabb a megbilincselésedkor?

Figyelt kérdés
Akár fizikailag, akár mentálisan, akár legelőször, akár sokadszorra.

2020. aug. 15. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Miből gondolod, hogy itt a gyakorin megbilincseltek hada tolong?
2020. aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy nem tudtam megérinteni a pasit, csak az ő erintesei maradtak. Nekem pedig jól esik, ha magamhoz húzhatom. 🤷‍♀️
2020. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha a hátad mögött bilincselnek meg, nem tudod kifújni az orrodat. Ha elöl, nem tudod megvakarni a seggedet.
2020. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 És milyen gáz ha erre ezért a rendőrbácsit kell megkérni. Pláne ha elől bilincselnek meg :DD
2020. aug. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
#4 Gáz, nem gáz, ha megkéred, kötelessége segíteni! :DD
2020. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
#5 Még egy ok az alacsony fizu mellett amiért nem megyünk rendőrnek :DD
2020. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudtam ráhúzni a fejét.
2020. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
A csaj aki megbilincselt elővett egy ostort és elkezdett vele csapkodni és közben azt hajtogatta, hogy rossz fiú voltam. Szerencsére felébredtem, amikor elkezdett nagyon fájni.
2020. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a bilincselésemet nem szex követte, hanem majdnem három nap fogda. A rendőr csajszi viszont egy igazi vadmacska lehetett a magánéletben.
2020. aug. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
amíg bementünk nem adták rám, de a rendőrég épületén belül fél kezemet hozzábilincselték egy radiátorcsőhöz, és megalázó volt ott állni és várni. előtte is mondta a kocsiban hogy nehogy elszaladjak, nagyon bizalmatlan volt. és akkor egy másik kiszólt az ott lévő szobából hogy mekkora patkány vagyok. pedig csak részegen mászkáltunk este és én letörtem egy autó ablaktörlőlapátját. de legalább nem vertek meg, sok sztorit hallani
2022. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!