Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Barátnőmet exbarátja zaklatja...

Barátnőmet exbarátja zaklatja és fenyegeti őt! Hogy lehetne jog úton rendőrséggel lekoptatni? Vagy ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:

feljelented zaklatásért :D

De sztem jobb ha 8 napon belüli állapotba hozod! :D

ezt de szépen mondtam :D

2010. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fel kell jelenteni zaklatásért, ha jogos, akkor lehet kérni távol tartási végzést.
2010. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja és egy komoly zaklató nagyon megijed egy papírtól vagy attól h 2-3órán át benntartják. az ilyet jól megagyalni kell sajnos, és tapasztalatból beszélek.
2010. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A verés sem számít egy ilyen embernél. A legokosabb ha távolság tartásit kértek, és ha megjelenik a lány közelében azonnal kihívni a rendőrséget a tudta nélkül, beviszik és kezelésbe veszik egy kicsit. Az ilyen ember jobban fél bárkitől ez tapasztalat. Csak vigyázz a barátnődre, nehogy valami történjen vele, nehogy bántsa. Sajnos sok van ilyen, mikor a híreket hallgatjuk...
2010. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Engem az exbarátnőm zaklat + fenyeget mióta kidobtam. Nemrég a teraszomra bemászott és ott akarta magát felakasztani, míg én otthon voltam, hajnalban, még szerencse, hogy felébredtem. Amikor először kinéztem akkor ugrott éppen a kislétráról, leszedtem majd elküldtem a p.-ba.. nem ment el, tovább próbálkozott ezzel a dologgal, úgyhogy rendőröket hívtam zaklatás és öngyilkossági kísérlet miatt, ők hívtak mentőt is. Az lett belőle, hogy a mentősök elvitték kórházba, ott megnézte, aztán 1 óra múlva meg hazavitték a rendőrök. A mentősök mondták, hogy pszichiátriára nem vihetik be ha nem egyezik bele, a rendőrök pedig, hogy ennyit tudtam tenni, ha megjelenik újra, hívjam őket újra, ők kijönnek újra, és hazaviszik újra.. =/
2010. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

előző vagyok:

ott megnézte egy doki* -ezt akartam írni :)

2010. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Orvosolni?

Ha maximális védelmet akarsz akkor bizony az én ajánlatom az Isten hit lenne és méghozzá maximálisan szeretni Istent teljes szívedből és lelkedből!

Kérje ő de kérheted te is, hogy segítsen és ha Jézus Krisztus által kéred akkor segít.

(Most nem kellene ide írni utána, hogy xxx megyé má. Mond el neki ezt és figyeld meg segíteni fog.)

2010. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, mit akarsz még. Május 10-e óta a Barátnőd felé se néztem. Egyébként nem vagyok az exbarátja, Ő sosem tartott engem annak. Tudom, hogy tettem sok felelőtlen kijelentést, de az udvarlásaimmal nem azt értem el, amit el szerettem volna érni. Az iratismertetés óta már nem akarom zaklatni, meg udvarolni sem akarok Neki, mert semmi értelme, csak még nagyobb bajba kerülnék. Paranoid skizofréniát állapítottak meg nálam, az iratismertetés óta egyfolytában attól félek, hogy mikor fognak engem valami olyanért lecsukni, amit nem követtem el, csak nincs alibim és "benne van a profilomban".

Nem akarok a Barátnődtől semmit, legfeljebb annyit, hogy miért nem tette le a telefont 2003 szept. 26-án, ha előzőleg mindig letette, és miért állt velem szóba 2009 március 8-án, ha korábban is tudta, hogy én vagyok az, és januárban nem állt szóba velem. De már ennek sincs ekkora jelentősége. Igazad volt, soha nem tudtunk egymással beszélgetni, a Barátnődnek is igaza volt, nem is szerelmes voltam belé, csak kórosan ragaszkodtam hozzá egy álom miatt. A rendőrséget nem érdekelte, hogy ki írta a blogot, vagy hogy honnan tudom a telefonszámát. Azt kívánom, hogy legyetek boldogak, és nyugtasd meg a Barátnődet, hogy folyamatos pszichiátriai kezelés alatt állok, és felügyelnek is rám, most már nincs oka félni, és korábban sem volt.

2010. aug. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha jól olvasom az utolsó hozzászólást, akkor te vagy a zaklató. Vagy az annak nevezett személy.

Amit leírtál szép, de reméljük ezt komolyan is gondolod.

Hidd el, erőszakkal nem lehet valaki szeretetét kicsikarni. Ha valaki nem akar velünk lenni, nem akarja a társaságunkat, soha nem fogja később sem. Ezzel csak magadat teszed tönkre. Sajnos nem úgy megy, hogy valakinek azt mondod szeress, és szeretni fog. Túl egyszerű lenne.

Felejtsd el ezt a lányt, hidd el nem jó félni valakitől. Gyógyulj meg, és keress egy olyan lányt, aki megérdemli hogy szeresd, és viszont fog szeretni. Gyógyulj meg, akkor boldogan fogsz élni, nem teszed saját magad tönkre. Sok sikert!

2010. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!