Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségen a nyomozók...

A rendőrségen a nyomozók mindig szoktak tanúkihallgatás előtt listát írni, hogy milyen kérdéseket tesznek fel milyen sorrendben?

Figyelt kérdés

Februárba amikor tanúként hallgatott ki a nyomozóhatóság egy ügybe, akkor a nyomozó mondta, hogy összeírt pár kérdést, de nem sorrendben, és a történet előadása után felteszegeti.


Mindig szoktak ilyen kihallgatási kérdezése listát írni, hogy milyen kérdést tesz fel, milyen sorrendben vagy csak néha?


Mert korábban is voltam már kihallgatáson és nem láttam akkor ilyen papírt.

De nem is értem, hogy miért mondta nekem, az ő dolga, hogy ha felírkálja magának, hogy mit szeretne kérdezni.



2020. szept. 11. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor látott utoljára orvos Levike ?
2020. szept. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Amikor engem hallgattak ki egy ügyben, akkor nem volt ilyen. Nekem kellett időrendi sorrendben elmondani, amit tudok, és abba kérdezgetett bele, részletekbe menően, és nagyon alaposan.
2020. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hogy orvos mikor látott?

Az nem ebbe a kérdésbe tartozik.


Itt most arról kérdezek, hogy szoktak írni máskor is ilyen listát, melyet a kérdésemben kifejtettem, vagy nem, másnak is volt már ilyen, mert régebben nem volt. Esetleg lehet mostmár minden kihallgatás előtt írnak ilyen listákat vagy csak olyan ügynél, ahol nagyon akarnak gyanúsítottat megnevezni, vagy nem is tudom, ezért kérdezem, hogy valami hozzáértő tud-e segíteni, mert érdekel a téma.


#2 Köszi a választ, de azért ügyésznőnek is köszönöm, hogy válaszolt.

2020. szept. 11. 17:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Levike.Ezen az oldalon te híres vagy.10 kérdésből minimum 5 a tiéd amit elolvasok ebben a témában.Kérdezem ém ha ennyire félsz hogy ilyen kérdéseket teszel fel,akkor bűnös vagy?Mert ha nem alapból nem foglalkoztatnak ilyen kérdések.Főleg nem hogy szeptemberben meg ott jársz hogy februárban mi volt a tanukihallgatáson.Gyanus vagy Levike
2020. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem értem miről beszélsz.
2020. szept. 14. 23:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Az elmúlt három évben te tetted fel kb az összes ilyen kérdést.Miért érdekel annyira a téma ha nem vagy bűnös?Vagy mégis az vagy?bár ahogy látom szövegértés órákról kimaradtál
2020. szept. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csupán csak érdekel a téma.
2020. szept. 14. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyire?Napi 15 kérdés 3 éven keresztül?Aki kiváncsi hamar megörekszik.Levente
2020. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Legyen az, hamar megöregszek.
2020. szept. 14. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!