Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 112-es segélyhívón lehet...

112-es segélyhívón lehet bejelentést tenni, ha tömegközlekedésen, boltban vagy egyéb maszk köteles helyen maszkmentes vagy szabalytalanul maszkot viselő embert látok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 17:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
84%
Mégis sikerült, bocs a hosszú szövegét csak bosszantott hogy csak a kérdező provokálhat.
2020. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Itt csak ti provokáltok!
2020. szept. 15. 19:59
 23/31 anonim ***** válasza:
61%

Túl nagy a szád öcsi. Nem provokál senki csak egy makacs kisgyerek vagy aki senki másnak nem ad igazat csak magának.

Már csak azt nem értem akkor mit kérdezgetsz itt?! Remélem nem gondoltad hogy majd itt mindenki a kis lelked ápolja és egyetért veled.

2020. szept. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Jah, bocs persze makacs vagyok mert ragaszkodom a szabályok betartásához.


Itt mindenki meg van bolondulva rajtam kívül.

2020. szept. 15. 21:27
 25/31 anonim ***** válasza:
63%
De nagyra tartod magad öcskös. Nem vagy te olyan okos mint gondolod. Akkora seggarcnak néznek ilyet aki ennyi miatt hivja a 112-t hogy a lábad nem éri a földet.
2020. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
61%
Bocsi de helyesbítek: mindenki épeszű rajtad kívül
2020. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
82%
Amennyire szükséges és kapacitásból telik, annyira ellenőrzik, hogy betartják-e a szabályokat az emberek. Van fontosabb dolguk is ennél, és gondolj bele, hogy hány önkéntes majom van, aki szólongat minden vonalon a hatóságok felé, ha lát valamit ami neki böki a csőrét. 1001 más dolog miatt is lehet bejelentést tenni. Ha mindenképp szólni akarsz, inkább a közelben járó rendőrnek szólj, ha szabálytalanságot látsz, aztán ő dolga, hogy oda megy-e. Neki is megmondják, hogy mi a prioritás. Nem kellene feszegetni a húrokat ilyennel, ebből nem lesz szabály betartás országosan, hogy Te önkéntes megmentőként igazából zaklatni tervezed a hatóságot. Ne akadályozd feleslegesen azokat, akik végzik a dolgukat, az ő szemükben csak egy pattogó kis izé leszel. Az ő fejükben sokkal komolyabb problémák is vannak, mint amiket Te gondolsz ezzel a jaj x emberen épp nem volt maszk, de amúgy lehet h nonstop hordja, csak akkor épp levette vagy elfelejtette feltenni vagy tökmindegy, magaddal foglalkozz!
2020. szept. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
75%
Ne akard tudni, mit fognak mondani rólad a hívásod után...!
2020. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
xddf #3 +1
2020. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
73%
Az emberek 90%-a lesz@rja a maszkot. Nap mint nap utazok vonattal és a kabinba minden áldott reggel maszk nélkül pofátlankodik be valaki. Engem is nagyon idegesít. Rajtam rajtam van, mert ez a szabály. Nekem sem kényelmes, de véd. Viszont csak akkor ha 2 ember kölcsönösen hordja. Komolyan mondom, nem tudom, már hogy hogy hozzam egyértelműen a tudtára, hogy vegye fel azt a rohadt maszkot. Köhögjek rá vagy köpjem le, hogy vegye a lapot? Ha jön a kalauz, jobb esetben felveszik, de amúgy meg van aki nem és a kallerek nagy többsége nem is szól érte, legtöbbször azért, mert ők sem hordják.
2020. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!