Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kaptam egy birosagi levelet,...

Kaptam egy birosagi levelet, 150ezer Ft buntetesrol amit garazdasag es testisertes miatt szabtak ki. A kerdesem az lenne, hogy fogok meg a rendorsegrol is kapni masik levelet csekkel is, mert azt viszont nem kaptam?

Figyelt kérdés
Volt mar maskor is buntetesem de az jogositvany miatt volt es ott nem volt birosagi herce hurca. Hozzateszem itt sem kelett megjelennem.
2020. szept. 20. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kéred tárgyalás tartását (illetve ügyész sem), akkor jogerőssé válása után majd a megyei/fővárosi törvényszék gazdasági hivatal fogja küldeni a csekket.

Azok szabálysértési pénzbírságok voltak, ez viszont bűncselekményért pénzbüntetés, ebben a rendőrségnek nincs illetékessége.

2020. szept. 21. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!