Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezzel a rendorseg mit tud...

Ezzel a rendorseg mit tud kezdeni, lesz belole barmi is?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk a rendorsegre valamilyen modon kikerul egy kep egy szemelyrol akinek full piros a pupillaja tehat egyertelmu hogy valamilyen drogot fogyasztott azzal csinalnak valamit vagy hagyjak?

2019. dec. 1. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármitől lehet piros a szemed (a pupillád nem lesz piros). A rendőrségre "valahogy" nem kerülnek ki fényképek. Ha valaki fel akar téged jelenteni, mert egy fényképen piros a szemed vagy tág a pupillád, neki kell bizonyítani hogy van bármi alapja annak, mert nem egyértelmű csak ennyiből, hogy be van drogozva. Nem feltételezni kell, hanem bizonyítani a dolgot.

Neked meg legyen annyi eszed, hogy nem drogozol, és akkor nem kerülsz bajba.

2019. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valakinek piros a pupillája, az lehet vaku fényetől is. Nem minden kábítószertől tágul ki a szembogar. Ezen kívül lehet képszerkesztős módosítás is. Van dolguk így is, nem fognak a naponta kikerülő több tízezer nyilvános fotót vizsgálgatni. A korlátozott hozzáférésűket, ha akarnák sem tudnak megnézni.
2019. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy egyik haverommal tortent azert kerdezem csak. Valakivel osszeveszett es fel hogy felultetik, a kep mellett szoveg is van arra utalva hogy rosszul van es lejovoje van (?) azt hiszem
2019. dec. 1. 11:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Múltkor szemészeten voltam, be volt gyulladva a szemem, piros volt, és kaptam pupilla tágító cseppet, hogy jobban bele tudjanak nézni. Pont így nézett ki ahogy leírtad. Én le is lefotóztam, és elküldtem ismerősnek. Nem hiszem hogy aggódnom kellene.
2019. dec. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ennyire csak nem lehetsz ostoba.
2019. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sok dologtól lehet piros valaki szeme
2021. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!