Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem zaklatás, hogy messengeren...

Nem zaklatás, hogy messengeren üzenetet küldtem a nyomozónak?

Figyelt kérdés

Ugye a magánéletben senki nem beszél munkahelyi dolgokról, ezt mindenki tudhatná. Öcsém mondta, hogy üzenetet küldött messengeren egy ügybe a nyomozónak , hogy kérne tőle egy időpontot, mert "hogy én az öcsémnek bevallottam, hogy én vágtsm ki a sátrakat". (Van egy ilyen ügy) Én nem mondtam ilyet. A nyomozó, ahelyett, hogy megmondta volna öcsémnek, hogy ez magánélet, ne zavarja, válaszolt rá, hogy adok egy időpontot, menjen be hozzá a rendőrségre és mondja el.


Tesóm mutatta az üzenetet.


Ezért:

Én is írtam messengeren a nyomozónak vasárnap. Leírtam neki, hogy amíg kétséget kizáró bizonyíték nincs, nem lehet gyanusítani, és leírtam a nyomozónak, hogy milyen taktikákat, technikákat, blöfföket, alkalmaznak a nyomozók, és a gyanús személy bizalmába kell férkőzni mindenképpen.


Ma munkaidőbe felhívtam a nyomozót és kérdeztem, hogy megkapta az üzenetek,felelte meg és tudomásul vette.


Csak egyszer írtam magánéletbe messengeren. Ez nem e zaklatás még?

Nem meríti ki a btk.222 szakaszt?



2020. okt. 19. 21:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Kevesebb NCIS barátom

Fun fact egy nyomozónak ne akard oktatni a taktikákat mert tisztában van vele:)

2020. okt. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%
Össze vissza lettél ígyis forgatva levike. Csak azthitted marha okos voltál. Vádiratot is kaptál rablás miatt, sőt egy másik kérdésben valaki le is írta a konkrét életutad. Nem kevesebb mint 3x talált bűnösnek a bíróság lopás miatt. Miről is beszélünk?!
2020. okt. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Molyember ***** válasza:
55%
12-es, bmeg, te se vagy sokkal egészségesebb nála...
2020. okt. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%
Javítom, 4x.
2020. okt. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mint látod molyember veled ellentétben páran itt elítéljük a bűncselekményeket. Megértem ha te nem, de ez egyéni véleményed. Én nem büszkélkednék vele
2020. okt. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#6: úgy látom, jó napjuk lehetett a nyomozóknak....

Halálra röhögték magukat. :-D

2020. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"Tesóka elfogja mondani"


Majd én meg tudom mit kell mondani, kidolgozom a hatékony védekezési stratégiát.


De, ha magánéletben írt tesóm a nyomozónak messengeren, hogy tudok egy két dolgot amit még ti nem, mert tegeződnek. (Tesóm olyan amatőr, hogy sikerűlt a bizalmába férkőzni mikor tavaly kihallgatta, engem már nem tud átverni a taktikáival, bizalmamba férkőzni stb, le is írtam neki messengeren). Tehát a nyomozónak, azt kellett volna mondani tesómnak, hogy ne magánéletben messengeren k3ressen, hanem hivatali munkaidőben telefonon, erre írja, hogy hívj bármikor nyugodtan.


Ezért, eddig meg most is ellene vagyok egy magánéleti oda visdza üzenetnek, de ha testvérem megtette és a nyomozó válaszolt rá, akkor egy üzenetet én is elengedtem messengeren. Tisztába vagyok mindennel.


Szerintetek amikor hétfőn bement dolgozni, megmutatta a kollégáinak, hogy mit üzentem neki vagy ilyennel nem foglalkozott, mert nagy az ügyteher rajtuk?

2020. okt. 20. 13:21
 18/21 anonim ***** válasza:
Levike,4x megállapítottak bűnösnek es van meg megannyi ugyed.Szerintem a legjobb otlet lenne egy orvossal beszelgetni arrol,hogy te mit muvelsz,mihamarabb.Ez mar sok.A nyomozo az uggyel elore akar haladni,es ha messengeren itennek neki akkor behivja es meghallgatja,o szava a tied ellen es mivel mar 4x megallapitottak hogy bunos vagy nem fognak neked hinni.Kezdjel magaddal valamit.
2020. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ne magyarázd már el mit csináljak kedves utolsó!
2020. okt. 20. 20:47
 20/21 anonim ***** válasza:
De elmagyarázom,hiszen MAR nekünk kinos amit csinalsz.Semmi rosszra nem kezretunk csak azt hogy menj el orvoshoz ahol majd megállapítják,hogy mégis neked milyen bajod van mert itt mar tenyleg baj van.Sajat erdekedben menj el surgosen orvoshoz.
2020. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!