Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Zalaegerszegen miért van...

Zalaegerszegen miért van Árpád-sávos zászló a rendőrség előtt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
mert gondolták kiraknak egy történelmi zászlót. baj?
2010. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Írta valaki, hogy baj?
2010. aug. 9. 16:36
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
te nem, de várjál majd fogják :)
2010. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
81%

Végre egy jo 5let...párszor kinéznek az ablakon és rájön a sok gyökér sün, hogy velünk van. : S


Én Árpád népéből jöttem,

piros meg fehér csík legyen mögöttem.

Én magyar anyától születtem

Magyar Földre...^^ LLL

2010. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tán értelmes emberek dolgoznak az épületben, akik az Árpád-sávos zászlóba nem magyaráznak bele mindenféle baromságot. Csak utána kellene nézni a zászló eredetének, és máris kevesebb ellenzője lenne. Mert ahogy az 1. válaszoló írta, történelmi zászló. Ez tény.
2010. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
történelmi zászló, csak politikai célokra van használva mostanában.
2010. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, amikor észrevettem, én is meglepődtem. A megyei főkapitánynak valószínűleg semmi baja nincs a zászlóval, nem a "szélsőségesek", a nyilasok, vagy netalántán - mint Fletó apánknak - a holokauszt jut róla eszébe. Engem örömmel tölt el, hogy nap mint nap látom (bejárok Egerszegre, a parasztelosztóból odalátni), pláne, hogy a rendőrség előtt. Árpád-sávos zászlót minden rendőrség elé! :)
2010. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
17.04-es: akkor te nem veszel a sarki virágárusnál szegfűt, és nem eszel narancsot, mert politikai célokra használják mostanság (hogy a gyalogosoknak szóló közlekedési lámpa zöld emberkéjét ne is firtassuk...)? Sőt, eddig talán a tulipánokat és a madarakat is megvetetted, mert politikai célokra használták...
2010. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

"hogy a gyalogosoknak szóló közlekedési lámpa zöld emberkéjét ne is firtassuk..."

ezentúl nem is megyek át a zöldön mert nem asszisztálok az LMP-nek a reklámhoz!

:P :D

2010. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
úgy látszik már a rendőrség is fasiszta!
2010. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!