Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi ez hosszú fémalakú valami...

Mi ez hosszú fémalakú valami a rendőrségen az irodákban?

Figyelt kérdés

Többször jártam már kihallgatáson a rendőrségen és feltűnt, hogy az irodákban szinte minden alkalommal láttam ilyen kb 25 cm hosszú és kb 50 cm átmérőjű fém tárgyat, kupakkal.


Azt tudom, hogy páncélszekrény minden irodában van, valamint minden nyomozónak van kulcsosdoboz, amiben leadják a kulcsot.


Viszont, az ilyen fémtárgy, amit fent leírtam, mi lehet?


Esetleg kávéstermoszra gondoltam, amiben a kávét tartják, de lehet tévedek , ugyanis minden irodában egyforma volt valahányszor láttam.



2020. okt. 31. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Termosz lesz az.
2020. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Zseblampa a kínvallatáshoz :D
2020. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor szerintem azért egyforma mindenkinek, mert a rendőrség adja nekik.


Páncélszekrényben mi lehet, azt nem tudom. Nem fegyver, mert az külön fegyverszobában van.

2020. okt. 31. 19:45
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Pancelszekreny valojaban egy titkos ajto … atjaro a varbortonbe.
2020. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Páncélszekrényben mi lehet, azt nem tudom."

Benne van a nevében; a páncéljukat tartják benne.

2020. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Fánk tartó
2020. okt. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

"Páncélszekrényben mi lehet, azt nem tudom. "

Ha még pálya választás előtt állsz: van olyan foglalkozás, amit ez a kíváncsiság hívott életre.

2020. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Védőital tartó termosz. Az állományilletékes parancsnok által biztosított meleg tea tartható benne, melyről a Munkavéd. tv. 24. §-nak megfelelve a belügyminiszter irányítása alá tartozó rendvédelmi szervek munkavédelmi feladatai, valamint foglalkozás-egészségügyi tevékenysége ellátásának szabályairól szóló 70/2011. (XII. 30.) BM rendelet 12. § (1) bekezdése rendelkezik.

lásd itt: [link]


Egy rendőrségi hírben:

“– A hétvégén Debrecenben történt egy rablás, a gyanúsítottat elfogták a kollégák, egy tanút még keresünk, fénykép is van róla – adja át a dokumentációt, majd hozzáteszi: a szolgálati gépkocsikban szükség esetére szájmaszk, helyszínelő-öltözet és termoszban védőital is a kollégák rendelkezésére áll.”

[link]

2020. nov. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Napi levike.
2020. nov. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Debrecenbe volt rablás?

Nem hallottam róla, nem néztrm híreket. Dolgoztam este 6-ig (túlóra)


Nem értem, hogy egyesek hogy nem férnek a bőrükbe, hogy erőszakkal és fenyegetéssel akarnak megszerezni valamit. (Btk.365 szakasz.)

2020. nov. 1. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!