Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem tud a rendőrség...

Miért nem tud a rendőrség tenni valamit, ha illetéktelenek belépnek a Facebook-omba?

Figyelt kérdés
Amikor felmondtak nekem, a Facebook-omból valaki kitörölte a munkahelyem adatait, akkor néztem utána a bejelentkezési adatoknál és láttam hogy vannak mindennap idegen belépések. Főleg hogy pereskedek is a munkáltatómmal. Szinte mindennap belép valaki a Facebook-omba, hiába van bekapcsolva a kétfaktoros hitelesítés, a kódot nem az én készülékeimre küldi. Profi hacker-ről van szó. A rendőrség azt állapította meg, hogy egy Budapesti híd lábánál lévő nyilvános wifi-hálózatról jöttek a belépések, legalábbis akkor amikor bejelentettem. De percre pontosan nem lehetett tudni mikor volt a belépés, ezért nem lehetett lekérni az adatokat a szolgáltatótól. De így lezárták a nyomozást. Mit lehet még tenni, mert ez így nem jó, hogy elolvassák az összes üzenetemet, főleg hogy barátnőmmel kitárgyaljuk mindig Messengeren az összes dolgaimat, a perben történő intézkedéseimet is leírom neki, tehát a volt munkáltatóm lépéselőnyben van hozzám képest, mert tudja mire készülök. A rendőrség tényleg nem tud semmit tenni ilyen esetben?

2020. nov. 7. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem tilos belépni a fészbúkodba. Én délbe léptem be utoljára és akkor sem volt benne semmi érdekes, se egy sexprivi semmi.
2020. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Töröld a profilt, és kész. Nem is értem, miért ott beszéled meg a peres kapcsolatos dolgokat, ha egyszer tudod, hogy hackelnek. Nem kamu a sztori véletlenül?
2020. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kamu sajnos. Ő a legjobb barátnőm és nem tudunk találkozni csak nagyon ritkán, két havonta egyszer. Szeretek egyébként is levelezni, írásban jobban kifejezem magam.
2020. nov. 7. 16:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha törlöm a profilt azzal nem lesz semmi jobb. A következő profilomba is simán belépnek majd.
2020. nov. 7. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Tipikus hülye.

Ha telefonon beszélnéd meg, messenger híváson már mrgoldódna a bajod, de te természetesen a rendőrséget terheled ezzel a szrral.

2020. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelszó változtatás, profil módosítása vagy törlése. Sajnos a rendőrség ilyen esetben szinte tehetetlen.
2020. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A következő profilomba is simán belépnek majd.

A nagy loturot. Jelenleg is azert tudnak belepni, mert te erre lehetoseget adtal.

2020. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!