Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Idézést kaptam "minősített...

Idézést kaptam "minősített adat illetéktelen megismerésének megalapozott gyanúja" miatt gyanúsítottként az egyik budapesti kapitányságra. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Anyám hívott fel idegesen, hogy ez mi. Én sem tudom. Én Daunújvárosban élek, és még csak nem is dolgoztam Budapesten. Mire számíthatok? Mi ez az egész?

27/F



2017. máj. 22. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi honnan a fenéből tudjuk? Ott van a papíron az előadó telefonszáma, szépen felhívod és majd ő elmondja.
2017. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Már megint mit kémkedtél a neten?
2017. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na mesélj csak? Hol jártál? Mit csináltál? Mit OLVASTÁL a Heti válasz helyett?
2017. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

erről sem rémlik, mi lehet?

2017. máj. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
pff honnan juthatna olyan infó a birtokomba? Mezei gyári melós vagyok...
2017. máj. 23. 13:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor valaki használhatta az adataidat. Nem hagytál el iratokat az utóbbi években?


Gyakori neved van?

2017. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgymond közepesen gyakori. Nem nem hagytam el. Holnap minden kiderül... Viszek ügyvédet.
2017. máj. 24. 08:39
 8/11 anonim ***** válasza:
kíváncsi leszek
2017. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Majd mondd el, mi vilt!
2017. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Na szóval. Egy 2015-ös facebook kommentem miatt van az egész. Lényeg, hogy az egyik Belügy alá tartozó hivatalról volt egy hír, és oda kommenteltem alá, hogy bkv-zás közben mit hallottam egy valszeg ott dolgozótól. Jártam egy tanfolyamra Budapesten, 2 éve. Telefonon sírt valakinek. A rendőr sem értette, hogy miért vagyok én gyanúsított, de részletesen kikérdezett, hogy mikor, melyik busz volt és mennyire emlékszem az illetőre. Hát semennyire mert mögöttem ült. Lényeg, hogy bármiféle belső infó onnan minősített, és Ő egy elég komoly titoktartási sértést követett el, esetében ez akár börtönnel is büntethető. Az én ügyemnek valszeg vége is, a rendőr mondta, hogy szerinte tévedés az egész. De attól még "rabosítottak", de akkor már próbáljak mosolyogni a képeken. Elvileg ellenem be lesz fejezve az eljárás, és törölnek is a rendszerből. Hajjjaj. Azért ezt a pár nap stresszt senkinek sem ajánlom! Anyám majdnem rosszul lett mikor átvette a levelet.


Amúgy ez is mutatja, hogy internetes dolgokban mennyire éberek is figyelnek mindent. Mondjuk én is hülye vagyok, hogy az fb oldalamon megnézhette bárki, hol dolgozok. Így könnyen megtaláltak.

2017. máj. 26. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!