Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha eltitkolom a betegségem és...

Ha eltitkolom a betegségem és úgy vesznek fel dolgozni a rendőrségre akkor az bűncselekmény?

Figyelt kérdés

2020. dec. 5. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Komoly vizsgálatok vannak, nem fogod tudni eltitkolni.
2020. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De nem ám
2020. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%

#1

Honnan tudod, hogy nem fogja tudni eltitkolni?

Azt sem tudod milyen vizsgálatok vannak ott. Haverom rendőr, azt mondta, hogy bárki megfelelne.

2020. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy nem tudom milyen vizsgálatok vannak? :)
2020. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
15%

A Debreceni Rendőrkapitányságon a Bűnügyi Osztályon már találkoztam olyan rendőr nyomozóval, akinek volt betegsége szerintem.


Ezt onnan tudom, hogy amikor tavaly mentem oda egy beadványt megmutatni, vinni, akkor a portás kapus őr odahívott egy nyomozó férfit (r.ftörm), aki megnézte a papírt és elkezdett kicsit dadogva beszélni, majd közölte, hogy várjak, mindjárt hívja a kolléganőjét és megnézi.


Tekintettel arra, hogy az előbb említett nyomozó férfi kicsit dadogva beszélt, ebből gondolom, hogy van egy kis betegsége, nem teljesen normális, mégis rendőr az uriember.


Az, hogy milyen vizsgálatok vannak rendőröknél, abban nem vagyok kompetens, de amit leírtam azt tapasztaltam.

2020. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy az. Nem mondod mert elfelejtetted
2020. dec. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!