Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megalázónak éreznéd, ha akár...

Megalázónak éreznéd, ha akár ártatlanul, akár kisebb szabálysértés, bűncselekmény miatt megbilincselve vinnének be a rendőrségre?

Figyelt kérdés
2012. máj. 13. 08:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Nem érezném megalázónak, ha megérdemelném. A kisebb bűncselekményért is jár büntetés, az is törvényszegés. Ha ártatlanul, az már más kérdés. A rendőrnek az a munkája, hogy a gyanúsítottakat bevigye, aztán kiderítse, hogy valóban bűnösök-e. Emberből vannak, tévedhetnek ők is, ahogy bárki más. Nyilván ha embertelenül bánnának velem, lökdösnének stb., akkor megalázónak érezném, de egyébként maximum bosszankodnék kicsit, miután elengedtek, hogy rabolták az időmet.
2012. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Megalázó lenne, de azért, amit képes voltam elkövetni.


Ha nem követtem volna el, lehet nem érdekelne, mert ki kell derülnie, hogy ártatlan vagyok.

2012. máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha bűnös lennék, tudnám, hogy megérdemlem a bilincset. Ha ártatlan, akkor lehet, hogy felháborodnék egy kicsit, de tudomásul kell venni, hogy egy ilyen eljárás velejárója a karperec. Amúgy szívesen felpróbálnék egy igazi bilincset.:) (L/28)
2012. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Vannak jó kapcsolataim a rendőrségen is meg az ügyvédek terén ismerek 1-2 sztár ügyvédet.


Ilyen nem fordulna elő velem.

Hogyha azért megbilincselnének mert fizetős parkolóba nem fizettem az megalázó lenne.

2012. máj. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Úristen 1-es, ekkora álszent dumát rég nem olvastam! :)
2012. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Elfelejtitek hogy rendőrt is fel lehet jelenteni.Voltak már ilyen esetek hogy a rendőrt jelentették fel mert ártatlan emberrel durva volt.
2012. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

#4-es, el se hiszem, hogy egy ilyen befolyásos ember megjelent ezen a kis szerény oldalon!Köszönöm!


ON:Persze, hogy megalázó lenne, ha tényleg bűnös vagyok, akkor viszont érezném, hogy igazságos, ha pedig ártatlan, akkor dühítő is lenne.

2012. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%

"Amúgy szívesen felpróbálnék egy igazi bilincset.:) (L/28)"


Verj be egy kirakatot.

2012. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

@ tegnap 09:25


Nem vinnének be, mert ismersz pár rendőrt és ügyvédet? Ne röhögtess, ha így is lenne, max később tisztáznád magad, de bevinnének. Szánalmas felvágás btw.

2012. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
A saját érdekemben inkább bilincseljenek le. Engem egyszer bevittek a rendőrök, mert beszóltam nekik és utánnam jöttek és semmi papíro nem volt. A hátsó ülésről kiugrottam és elszaladtam és majdnem elütöttek, majdnem meghaltam.
2012. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!