Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök hogyhogy nem...

A rendőrök hogyhogy nem büntetnek a kijárási tilalomban csak kéne?

Figyelt kérdés

Pl.van olyan, aki nem is foglalkozik a kijárási tilalommal nagyon magasról lesz...rja, megy sétálni, villamosozni, vonatozni stb.


Az ilyenekért, mi az ok ami miatt nem büntetnek?


Egyébként jó, hogy elnézők.


Mert elméletileg ez is szabálysértés most, büntetni kéne, de az álkam alkalmazottjai 95%-ba nem is büntetnek, más meg nem is gondolja, hogy este 8 után is kimehetne nyugodtan, nem kéne félni, nem szólnak a rendőrök semmit, nincs is több rendőr, hanem félnek és azt hiszik minden kilométeren áll egy rendőr.



2020. dec. 8. 20:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Már csak azért is kérdezem, mert barátom is sietett kocsival haza, mondta, hogy siet, mert ha 8 óra 2 perckor belebotlik egy rendőrbe, megbüntetik.

Skkan nagyon paráznak.

2020. dec. 8. 20:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az épeszű rendőrök is csak röhögni tudnak ezeken a nagyon szigorú vicckategóriás szigorításokon.
2020. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Neurotech ***** válasza:
100%
nem is értem miért nincs kijárási korlátozás délután 4től másnap délig. Legalább meg jobban összesűrítenék az embereket a boltokban.
2020. dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális rendőr nem csicskul be.
2020. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem azt jelenti hogy minden egyes rendor mindenkit egyesevel ellenőriz.

Eleve nem mindnek ez a feladata, s akinek igen annak is szuroproba szeruen kell, foleg azt aki gyanus, esetleg egyenesen problemas. Aki siet haza 8 kornyeken azt nem vegzalja.

Engem már ketszer is igazoltattak, mindketszer ejfel kornyeken, egyik esetben lézengtem a Széll Kálmán tér közepén , másik esetben egy parkoló autón matattam.

2020. dec. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ötös :D :D :D


Amúgy így is van helyén. A bandázókat, gyanús személyeket kell ellenőrizni. Aki egyedül fut, épp megyek haza a telekről, stb békén kell hagyni.

2020. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon foglalkoznak ilyen hulyesegekkel. Meg szinte mindenki tud papirt szerezni melobol, még ha nemis ugy vegez. Ki lehet nyomtatni...
2020. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a rendőrségnél örülnek ha az állomány létszáma megmarad a jelenlegi szinten.
2020. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem tegnap is igazoltattak kétszer is
2021. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kilences: hol?
2021. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!