Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Látogatási tilalomban hogy...

Látogatási tilalomban hogy oldjátok meg a kórházi pakolást? (szülőszoba cuccok, baba-mama cuccok, viz-étel? )

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy hátizsákom a szülőszobára, egy kisebb utazó a baba holmijával, és egy gurulós bőrönd az enyéimmel. De mivel nincs látogatás, most állitsunk be ezen a 3 táskán kívül még egy szatyor kajával és egy karton vizzel? :D 
2020. ápr. 20. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a dilemmám. Követem.
2020. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Magamból indulok ki: mikor a fiam született minden nap jött 2-3 látogató, hozott egy kis ezt meg azt, plusz anyumék, sógornőmék kaját, stb, stb. Szóval kijelentettem, hogy most (persze még a jelen helyzet előtt) aki akar jöhet, de csak du 3-5 óra közt amikor a férjem és fiam is jönnének és senki semmit nem hozhat.

Nekem pl étvágyam se nagyon volt az első napokban, pont elég volt a kórházi koszt. 3 napot túl lehet élni vele.

2020. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk le lehet menni az automatához amiben van szendvics, rágcsák, innivaló. Olyannyira le van zárva az épület, hogy kb kísértet ház. Üresek a várók, csak a legfontosabb miatt találkozik bárki bárkivel.
2020. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
A kórházban van ivóvíz és kapsz enni is. Az előző babáknál hozattam zsugor ásványvizet és rendeltem be kaját, most lesz egy másfél literes palackom amit újratöltök - szerencsére a választott kórházamban tiszta a fürdőszoba, merek inni abból a vízből. Viszek még zabkását, háztartási kekszet, májkrémeket és kápia paprikát. Ezekkel elvileg ki fogjuk bírni azt a pár napot, mert zsömlét adnak napi négyet, plusz az ebéd.
2020. ápr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csomagot lehet leadni.
2020. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én egy nagyobb táskával mentem, és nem igazán hozattam be semmit. Enni-inni kaptam, esetleg egy kis kekszet ettem pluszba, meg gyömölcsöt. A babának is kaptunk mindent, egyedül a hazamenős ruha kellett külön. De csomagot most is lehet beküldeni.
2020. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ki van írva a kórház bejáratánál, hogy 14:00-17:00 közt lehet csomagot leadni a portán, de felelősséget nem vállalnak érte. Én 1 hete voltam 1 hétig kórházban, férjem az osztályig felhozhatta, mert azt mondta megbeszélte a nővérrel.
2020. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Holnap megyek be a kórházba szülni. Nálunk nem lehet csomagot sem beadni, így vinnem kell magammal mindent, amire szükségem lehet. Szerencsére 48 óra után jöhetünk majd haza, amennyiben mindkettőnkkel minden rendben.


Így nekem van egy nagy gurulós bőröndöm, amiben az osztályos cuccok vannak nekem és a babának. Van egy kisebb sporttáskám, amiben a szülőszobai cuccok vannak. Ezen kívül pedig van egy hátizsákom, amibe 2x1,5 liter víz, 2x0,5 liter izotóniás sportital, illetve kekszek és aszalt gyümölcsök vannak.

2020. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5%
Csak ne essen már le az arany gyűrű az ujjadról, hogy három napig csapvizet kell inni pohárból.
2020. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nem esik le, itthon is azt iszom :) csak azért kérdem, hogy készüljek, mert mindenki azt irja visznek vizet, de ha iható a csapi viz akkor természetesen megiszom és még örülni is fogok, de sajnos ezek a kórházak annyira fos állapotban vannak, hogy nem tudom merjek.e inni ott a csapból.
2020. ápr. 20. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!