Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A házas élet tilalomba mi...

A házas élet tilalomba mi tartozik?

Figyelt kérdés
Eléggé "cikinek" gondoltam megkerdezni az orvost így itt kerdezem! 10 éve vagyunk együtt ezalatt mindent kipróbáltunk ne kövezzetek meg érte! De igy akkor az anál szex is tilos? A párom miatt kérdezem mert még csaj 15 hetes vagyok és messze van még a szülés plusz az utána való 6 hét! Nem szeretném elhanyagolni a férjem! Szóval ha van itt ilyen kismama aki kipróbálta ezt a fajta együttlétet az csinálta a tilalom ellenére? Vagy szedjem magam össze és kérdezzem az orvost? A beszólásokat kérem mellőzni! Köszönöm!
2014. okt. 7. 08:54
 1/9 A kérdező kommentje:
*csak
2014. okt. 7. 08:55
 2/9 anonim válasza:

Szia)


Ha megtiltotta az orvos, akkor szerintem nem érdemes kockáztatni.

Nekem a terhesség elején vérzésem volt, ezért nem lehetett nemi életet élni. Miután elmúlt, együtt voltunk óvatosan (nem anál). Az egyik alkalommal másnap elöntött a vér. Hívtam az orvosom, és mentem azonnal kórházba.Nem tudni, hogy az együttlét okozta-e, azóta rendben vagyok, a babának sincs baja, de azóta nem merünk kockáztatni :-(


Az orvosodnál megér egy kérdést a dolog:-)


Üdv

2014. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A házas élet tilalomban minden benne van, ami árthat a babának. Behatolás, orgazmus. Sajnos, ez totális diétát jelent.

Terhesség idején nem szokták javasolni a hátsó bejáratot sem, mert a kismamáknak gyakran van székrekedésük, ahogy nő a baba, feszülhet is akár a végbél környéke. Sokkal vérbőbb ilyenkor az egész altáj, könnyebb sérüléseket szerezni, vagy az addig kellemes együttlét fájdalmassá válhat.

Így marad az, hogy te kényezteted a párodat kézzel vagy szájjal. (Van, akinél az orális szex sem lehetséges a sok émelygés, hányás miatt.)

Ez ilyen időszak, egy jó párkapcsolatot nem szabad, hogy megviseljen a kényszeres böjt.

2014. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat! Igazából a párom azt mondta megérti és ne kockáztassunk én gondoltam erre a megoldásra!
2014. okt. 7. 09:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne szégyenlősködj az orvos előtt! Értened kell, hogy mi a baj, mi jelent kockázatot: a behatolás, a hüvelyi fertőzés, az orgazmus összehúzódásai, a has nyomása, miről van szó. Magyaráztasd el, és kérdezd ki, hogy pontosan mi árthat a babinak, és mi az, ami nem, amit szabad. Az orvos egyrészt orvos, másrészt férfi ember, aki megérti, hogy fontos igényetek az együttlét. Előtte nem szabad szemérmeskedni.

Ha tudod, hogy mihez tartsátok magatokat, akkor tiszta sor, akkor tudtok azzal gazdálkodni, amivel lehet, és nem rettegtek, hogy ártotok a gyereketeknek.

2014. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
* nyilván ez attól függ, mi bajod, amiért ezt mondta. Mi különben a baj?
2014. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fertőzés veszély elkerülése miatt nem lehetséges a hüvelyi együttlét!
2014. okt. 7. 14:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Vérzés miatt mi is böjtölünk az 5. héttől és hol van még a vége...


Gondolom az orál nem árthat,legalábbis mióta nincs non stop hànyingerem azóta így kènyeztetem.

2014. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-6 vagyok. Nekünk is volt ilyen egy fertőzés miatt, addig kézzel, ölelkezéssel, dörgölőzéssel próbáltuk helyettesíteni, az összezárt combok közötti rész egész jónak bizonyult. De azt kell, hogy mondjam, mindez csak szexuális örömszerzés, az igazi SZERETkezést (a szeretet testi-lelki maximális megélését) ezek nem pótolták. Boldogok voltunk, amikor elmúlt a fertőzés, és végre egyesülhettünk úgy igazán... :)

Igazából lelkileg hiányzott nagyon ez az igazi ölelkezés...

2014. okt. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!