Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha több ismerősömről tudom,...

Ha több ismerősömről tudom, hogy kábítószert birtokol, akkor kötelességem bemenni a rendőrségre és jelenteni? Ha véletlen lebuknak nem akarok én is bűnpártolás miatt bíróságra menni. Nekem semmi közöm hozzá.

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak néhány bűncselekménynél van feljelentési kötelezettséged. Pl. ha terrorcselekményre készülnek (majd biztos jönnek jogász válaszolók, akik pontosan felsorolják). A lényeg, hogy a kábítószer birtoklása, terjesztése nem tartozik közéjük.
2020. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

A birtoklásra-ha kiderül-,nem vesznek elő téged.

Ha az ismerős,kereskedik is vele,akkor bajban vagy.(feltéve,hogy bebizonyosodik az,hogy tudtad)

2020. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha semmi közöd hozzá, akkor hallgass. Nem kell senkinek szólni, nem jelentgetni, mert még fordulhatna a dolog és ki tudja, hogy mit mondanának a kábítószeresek és nem kizárt, hogy ártanál magadnak vele (jogilag).
2020. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úgy elvernek hüllllegyelek...

Bár legalább akkor már súlyos testisértésért feldobhatod őket 🙄

2020. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jogod van hallgatni!😉
2021. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És minden amit felhasználnak ellened, azt nem te mondtad,....izé...

Hogy is van?!? :)

2021. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!