Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az exbaratom kulfoldi noje...

Az exbaratom kulfoldi noje (ukran) zaklat es gyilkossaggal fenyeget. Megerne feljelenteni?

Figyelt kérdés

Roviden tomoren a történet:

Majdnem 3 eve szakitottunk nem beszelunk nem maradtunk joban.

Az uj barátnője nem tudom mennyi ido ota van vele de ha jol ertesultem mar a jegyese. Kb fel eve ala kommentelt az egyik kepemnek facen hogy mekkora x es y vagyok. Letiltottam nem foglalkoztam vele.

Azonban tegnap messengeren kezdett uzeneteket küldeni. (eleg cifra szavakat használva. Ebben benne volt az is hogy talalkozni akar velem es beszelni, (soha nem lattam nem is ismerem) ezenkivul a "meg foglak olni" is sokszor elhangzott)

Természetesen onnnan is letiltottam es írtam a baratnomnek hogy kérdezze meg az exbaratomat hogy ez mi akar lenni. Elkezdett neki is irogatni a szóban forgo no ugyanilyen cifra dolgokat rolam es a baratnomrol is. Az exbarat pedig lerendezte annyival hogy "nem para" (nem nyugodtam meg) most szakit vele mert nem normalis. Szakitottak is allitolag azota nem erkezett uzenet. (még)

Megerne a rendorseghez fordulni?

Attol felek felhivnam magamra a figyelmet, viszont azt tudom hogy az online bullyingot mar eleg komolyan veszik alltiolag 2 evet is kaphatna. Kulfoldi eseteben az hogy tortenik?

Szerintetek megerne?



2020. dec. 14. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is fenyegetőzni fog akkor jelentsd fel! Tipikus ukrán nő...
2020. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen enis erre gondoltam.
2020. dec. 14. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Az üzeneteket ne törüljétek ki, az bizonyíték lehet.
2020. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen azt gondoltam.
2020. dec. 14. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett az ügyből, kérdező? Már nem zaklat? Vagy tettél feljelentést?
2021. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat irtam már hogy ezelott is eltunt egy idore. De elvileg szakitott is vele az exem.

Nem tettem egyébként feljelentést, inkább elmentem onvedelmi oktatásra:D

Remelem tobbet nem ir.

2021. jún. 20. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!