Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi miatt hagyják/hagynák a...

Mi miatt hagyják/hagynák a rendőrnyomozók a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Tekintettel arra, hogy sok rendőr, köztük bűnügyi nyomozók is nem ritka, hogy ott hagyják a rendőrséget, érdekelne mi az oka.


A multkor voltam a rendőrségen kihallgatáson és a nyomozó mondta, hogy mióta letette az egyetemet, azóta rendőrségen dolgozik és két hónap múlva megy el, egy sportklub igazgatója lesz. Az ügyvédnek mondta,én meg hallottam.


Több mint 2 éve meg Csabán mondta egy 50 év körüli nyomozó a kollégáinak mikor sajnos ott voltam, hogy nagyon érim benne, hogy leszerel, a vérnyomása is magas, tehát azt mondta érik benne.


Más bulvár lapokban is lehet olvasni, hogy rendőrök köztük nyomozók is otthagyják a rendőrséget.


Mi miatt hagyja ott pl egy nyomozó a rendőrséget?

Annyira rossz, vagy keveslik a fizut vagy kapkodni kell a papírokkal és tempósan kell dolgozni, vagy az ügyfeleket nehéz elviselni?



2020. dec. 24. 21:14
A kérdező szavazást indított:
Fizetésprobléma miatt
Sok munka, rengeteg papírmunka miatt
Nehezen tudja elviselni egyik másik ügyfelet
9 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Egészen pontosan az ilyeneket mint te levike
2020. dec. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Miért?

Én, ha ott vagyok én szépen szoktam beszélni, kulturáltan.


De nem csak ott, mindenhol.

2020. dec. 24. 21:21
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a három. Nem fizetik meg őket annyira jól ahhoz képest, amennyi gyökérrel kell foglalkozniuk, pláne a sok papírmunka amivel jár.
2020. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
#2 Hülyeségek kulturáltan is lehet ám mondani Levike
2020. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A rendőrnyomozók közalkalmazottak, ennek rendje szerint, elég alacsony a fizetésük, annak ellenére is,hogy felsőfokú végzettség is kell hozzá.Az alacsony fizetés mellett, ez egy stresszes munka.



Ki akar ilyen munkahelyet?10 emberből max 2.

2020. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Levike, komolyan, miért jó ez neked? Hogy kitalált történeteket mesélsz be?
2020. dec. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Addig csinálja a kitálalt történeteket, míg végül tényleg el viszik. :D
2020. dec. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
#7 Jaja volt már rá példa, úgyhogy vigyázz Levike, mert a végén téged is elvisznek.
2020. dec. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az egyik ok a fizetés. Nem keresnek sokat, ahhoz képest, hogy napi szinten mennyi közveszélyes marharépával van dolguk.

A másik ok, hogyha megvédik magukat, akkor általában jogilag ők húzzák a rövidebbet és nem az elkövető, és ez akadályozza a hatékony munkát. Na meg ott az a rengeteg adminisztráció.

A harmadik ok ezen felül, hogyha egyes pofátlan alakok leköpik, inzultálják a rendőröket, akkor nem tehetnek semmit.

El lehet gondolkodni, hogy ezek a "jogi" állapotok kiknek köszönhetőek.

2020. dec. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
8, a fizetésről mondanék annyit, hogy egyik barátnőm pár hónapja kezdett rendőrként és 350-et kap
2020. dec. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!