Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szaglászott és kérdezősködött...

Szaglászott és kérdezősködött utánam egy rendőrnyomozó pár helyen. Szerintetek megtudhatom valaha, hogy miért?

Figyelt kérdés

Hálás lennék, ha valaki olyan írna, akiknek van erről információja.

Olyan szinten nem követtem el semmit, hogy nálam unalmasabb állampolgár nem sok van. Suliba, dolgozgatni járok, haza, szórakozni nem járok, barátom nincs, haverhaim se nagyon, párszor megyek bevásárolni, plusz néha körmöshöz ilyenek. Semmit nem teszek, ami törvényellenes lenne, sosem loptam stb.


A suliból is kikértek pár adatomat, jóban vagyok az egyik dolgozóval. Mikortól járok ide stb, ilyeneket kérdeztek. Itt megmondta, hogy rendőr, de hogy miért keres, nem.

Ami furcsa volt, hogy a munkahelyen, ahol gyakornok is vagyok, szintén kérdezősködött utánam egy ürge, a haverom elmondása alapján megegyezik azzal, aki az iskolában is járt.


Ne nézzetek hülyének, de pár hete követ valaki. Először véletlennek tudta be, de nem. Tesztelgettem. Ahogy az sem csak véletlen egybeesés, hogy bárhova megyek, felbukkan egy vagy több rendőr. Szintén tesztelve és engem figyeltek.

Elképzelni sem tudom, hogy vajon telefon alapján vagy hogy találnak meg, de nem véletlen. Vagy valaki teljesen rám van állítva és mindent tud.

Ha ennyire ráérnek, akkor talán a hetek óta tartó szaglászás helyett megtudhatnám végre én is, hogy mit akarnak, vagy mibe keveredhettem és megpróbálhatnám tisztázni magam. Mert vagy valamibe a tudtom és akaratom ellenére kevertek valakik esetleg egy orbitális véletlen egybeesés kellett ehhez.

Egyébként óriási ez az ország! Bűnözőkre nincs pénz, keret, ártatlan embereket zaklatni, van!

Elkeserítő ez a helyzet. Kérdezzenek bazzeg, a b@rmok,ne zaklassanak!

Olyanokat nem kérek, hogy paranoia, mert nem az. Ha figyelnek valakit, legalább normálisan tennék, hogy én ne tudjak róla! Ennél még én is ügyesebb lennék!


2019. máj. 17. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Be akarnak szervezni a titkosszolgálathoz.
2019. máj. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a gyíkemberek azok.
2019. máj. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod meg.
2019. máj. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha ilyen kocka típus vagy, akkor talán illegális le-/feltöltések miatt. Van 500 Tb feltöltésed 40 torrent oldalon, csak azt elfelejtetted közölni.
2019. máj. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

6 hónapja nem hasznlátam az ncoret.


De előtte is max. havi egy filmet töltöttem le. De aznis wifiről ment, a tesóm ugyanebben a házban, rendszeresen tölt le.


Van egy sejtésem amúgy. A buzgómócsing helyiek beszóltak... Többi privátban.

2019. máj. 18. 07:31
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Csak nem a hévízi thriller újabb epizódja? A buszsofőr követ még vagy már más járaton van?
2019. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól még hogy nincsen betegségtudatod, nagyon valószínű hogy ez egy téveseszme. Az ilyen állapotoknak pont az a fő jellemzője, hogy nincs a benne szenvedőnek betegségtudata.

Nem kell szégyellni, nem kell megsértődni, de mindenképpen érdemes egy szakorvossal megvizsgáltatni magad, hiszen így csak szenvedsz ettől az állapottól.

2019. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tegyél feljelentést a rendőrségen, hogy követnek és utánad kérdezgetnek és téged ez nagyon zavar, mert félsz.


Nem hiszem,hogy rendőr követ téged és rendőr kérdezősködik utánad. Ha nyomozás van ellened akkor az nem így működik.

2019. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nos, kiderült, hogy mi történt?
2022. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!