Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van olyan akit tavasszal...

Van olyan akit tavasszal és/vagy most megbüntettek a kijárási korlátozások figyelmen kívül hagyásáért?

Figyelt kérdés
Ha igen hol, mikor és mennyire?

2020. dec. 27. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Ismerni kell a rendeletet, és a kiskapukat le kell fedni, akkor nem tudnak megvágni. Én például szarok a közterületi maszkhordásra, mégsem vágtak még meg soha, és az összes hullámban kijártam.
2020. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Engem majdnem, de az egyik kollégámat megbüntették. Az volt a oka, hogy este 10-kor ért véget a műszakunk, és a cégtől csak olyan igazolást kaptunk, amire a személyes adatok kézzel voltak felírva. Nekem azt mondták igazoltatásnál, hogy ez nem szabályos, és legközelebb nem fogják elfogadni. Kollégámat viszont meg is büntették miatta. Elvileg jogi útra fogja terelni a cég dolgot, mert hogy az bizony úgy szabályos, tehát meg fogják "támadni" a büntetést.
2020. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
November 11. este 21 óra körül a Déli pályaudvarnál 10 ezer forintra. Barátnőmtől jöttem haza, a tilalomról még nem tudtam. És azért nem csak figyelmeztetés volt, mert nem álltam meg az első felszólításra. Szólt a fülembe a zene :/
2020. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 árokpart ***** válasza:
59%
Utolsó a tilalom bejelentése nem aznap lépett hatályba, úgyhogy ez a történet egy kicsit sántít ám vagy más miatt büntettek meg.
2020. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 árokpart ***** válasza:
100%
Vagyis a tilalom nem a bejelentés napján tehát még aznap nem lépett hatályba. Bocs a fogalmazásért fáradt vagyok.
2020. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Köbö lexarom a kijárási tilalmat és nem büntettek meg, minden este oda vagyok. Senkihez nem szólnak a rendőrök csak a gyanús egyedekhez.

Tudják a rendőrök is, hogy marhaság. Nem az 500 méterenként elhaladó emer fogja elfertőzni az országot jobban.


De lehet holnap megbüntetnek, lehet 100 rendőrből 1-2 hülye.

2020. dec. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
11-én már hatályban volt tudtommal, 10-én éjfél előtt nem sokkal jött le a Magyar Közlönyben.
2020. dec. 27. 22:58
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Én éjjel elkerülöm a forgalmas helyeket, leginkább a környéken szoktam sétálni a kis utcákban, eddig még nem találkoztam rendőrrel. Mivel éjjel nincs senki sem az utcákon, így sokkal nyugodtabbak a sétáim és kevésbé járulok hozzá a vírus terjedéséhez, mint ha a kutyasétáltató tömegekkel együtt sétálnék, mégis engem büntethetne meg a rendőr, ha véletlenül elkapna.
2020. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nyolcas van valami abban amit mondasz. A közeli parkban este 7 körül kb egymás s_ggében vannak a kocogók, holott egyszerre mindig csak pár szokott lézengeni.
2020. dec. 28. 00:17
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem tudom, mégis honnan a bánatból kéne tudnia mindenkinek, hogy mi a szart találnak ezek ki pár naponta. Én is csak azért tudom, mert tavaly óta olyan helyre költöztem, ahol a lakótársak a tévét bújják. Azelőtt, mikor teljesen magam éltem egy tanyán szinte önellátásból, jó ha hónapos csúszással tudtam meg, mi megy ebben az országban. Direkt nem vagyok hajlandó semmiféle média- és sajtószennyet hallgatni / olvasni, ami ezen ország ezen rendszerében megszületik. Youtubon is évek óta kizárólag ázsiai videókat néztem.


Simán megtörténhetett volna velem is, ha szomszédjaim nem a tévét bámulják. A Déli környékén legalább kiplakátolták, minden sarokra, mely részeken van a maszkhordás, és hány órakor nem lehet kinn lenni.


Majd pont az a néhány éjjel mászkáló remete adogatja szét a vírust. Nappal meg dugig a plázák. Eszem megáll. Persze, a rendes, keresztény, családos polgár az este otthon van, úgyis gyereket fektet, a "zülött" életvitelű rétegeket meg lehet csesztetni. Jót röhögnek magukban, gondolom.

2020. dec. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!