Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthetem ezért őket?

Feljelenthetem ezért őket?

Figyelt kérdés
Tudok néhány emberről, akik bulit szerveznek szilveszterkor. Onnan tudom, hogy ő maga újságolta, és több ismerősöm is meg van hívva, tőlük is hallottam. Szerintem többen lesznek mint 10 fő, az egyikük nyaralójába mennek. Címet is tudok, mert az egyik ismerősömtől, akit meghívtak, kiszedtem. Följelenthetem ezért őket? Ha jól tudom, tilos bulizni szilveszterkor, megmondták.
2020. dec. 30. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nyomorék vamzer
2020. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem hívtak meg vagy mi?
2020. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
nevezhetjük nyomorék vamzernek a kérdeződ de lehet, hogy csak már neki is elege van a lezárásokból és a járványból és szeretné ha minél előbb vége lenne már. Én is, idén elmarad nálunk a buli. Amúgy igen, feljelentést tehet de az más kérdés, hogy egy nyaralóövezet érdekli-e annyira a rendőrséget.
2020. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Megteheted, de ha megteszed, ez nagyon spicli jellemre vall.
2020. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Mitol lenne jo neked, ha feljelentened oket? Jobb lenne az eleted?

Mit sug a szived?

Amugy meg biztos trollkodik. ( vagy en vagyok naiv)

2020. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk is lesz buli. Nyugodtan jelents fel. Kijönnek a rendőrök és abban a hévben távoznak is, amikor a nemzetbiztonsági ezredes kinyitja az ajtót. ;).
2020. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
nem kell frusztráltnak lenned mert nem hívtak meg
2020. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Egyet mondok. Inkább törődj a magad dolgával.
2020. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Neurotech ***** válasza:
100%
Legalabb idén nem kell azt mondanod, hogy megfazas miatt hagytad ki a Szilvesztert, nyugodtan mondhatod hogy felsz a covidtol, jovore meg hátha áthív s szemuveges szomszedgeek szamitogepezni 😁
2020. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!