Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthetnek engem ezért?

Feljelenthetnek engem ezért?

Figyelt kérdés
2 hete egy barkácsáruházból rendeltem kellékeket hogy egy igazi giotint csináljak megcsináltam és természetesen le lehet vele nyakazni egy embert,persze sose tennék ilyet de egy ilyen szerkezet itthon tartàsa bűncselekmény? Szomszédok látták elmondtam nekik mi az...
2018. febr. 10. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem jelentenélek fel de a társaságodat NAGYON!!! elkerülném.
2018. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, neked is bele kellett tenyerelned.

[link]


A baj az, hogy a guillotine vágólapja éles, simám rá lehet mondani hogy vágóeszköz, 8cm-nél gondolom hosszabb a vágóéle, így közbiztonságra különösen veszélyes eszköznek minősül(het).

A villamosra tehát ne hordozd magaddal. Az is megoldás lehet ha a vágóélét eltávolítod, tehát ha alkalmatlanná teszed lefejezésre.

Hogy otthon tarthatod-e?


A [link] nem tér ki a szúró- vágófegyverek engedélyeztetési kötelezettségé, így megkockáztatom, hogy azok tartása odahaza engedély nélkül nem törvénybeütköző.

2018. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!