Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elmeorvosi vizsgálatra miért...

Elmeorvosi vizsgálatra miért hívnak?

Figyelt kérdés

Ma telefonon hívotta városi kapitányságról a nyomozó, az ügybe, hogy "sátorlopás" és közölte, hogy jövőhét csütörtökön 10 órára krllene menni, mert onnan mennénk együtt elmeorvosi vizsgálatra. Közölte továbbá, hogy postai úton is kiküldte az idézést tegnao, péntek körűl kapom meg, mert felmegy pestre az idézés és onnsn küldik, ilyen elektronikus rendszer.


Miért kell menni elmeorvosi vizsgálatra, mikor a pszichiáter orvosomtól lekérte a papírokat, hogy mi a bajom?


Még tavaly testvéremet is kihallgatta tanúként, akitől kérdezte, hogy van-e valami betegségem, mondta van. Lekérte a szakorvostól.


Akkor meg mindek kell menni igazságügyi elmeorvoshoz menni?


Volt elmeorvosi vizsgálatom 2018.12.28-án, a Csabai ügybe, az nem jó?

Vagy hat hónapon belülit fogadnak csak el?



2021. jan. 6. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Azért kell menned, mert a saját orvosodat lefizetheted, az igazságügyit meg... hát, azt is, csak többe kerül. :-)
2021. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a vizsgalaton mulik, hogy lesz-e tovabbra is lehetoseged f*szsagokat irkalni a gyk-ra, vagy muszajkabatot kapsz vegre es benyugtatoznak.
2021. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Am. Minek jöttek le Debrecenbe Budapestről sátorozni rendezvényre, nem lett volna 25 ezer pénz károk plusz a sátor. Budapesti lakosok. Ott több rendezvény van.


Nem én követtem el a bűncselekményt, sztem lehet valaki más ott dolgozó vagy őr.

2021. jan. 6. 22:08
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Te vagy a Debrecentől Szombathelyig és Békéscsabáig terjedő Levike igaz?
2021. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván csabán sem volt rablás mi levike?
2021. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jó-jó értem én.


Ami megfogott még, hogy amikor most hívott ma a nyomozó, legalább annyit mondhatott volna, hogy Boldog Újévet" neki kellett volna előszőr mert Ő hívott, illett volna. Ismerjük már annyira egymást. Viszont kívántam volna.


A végén pedig úgy köszöntünk el, hogy mindenjót, de én további jó munkát kívántam.

2021. jan. 6. 22:25
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Istenem Levi..
2021. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem úgy volt, hogy leteszed a lantot?


Hagynod kellene itt mást is èrvènyesülni!


Üdv:

A bíróságon verekedős

2021. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szia. Én se vagyok különb nálad csak én vagyon elkeni bűncselekményeket követtem el egy ideig, de vége, de még kettő ügyet rám akarnak sózni,mert nem tiszta a múltam.
2021. jan. 6. 23:26
 10/13 A kérdező kommentje:
Én meg a pacák nekem támadt és totálra fújtam gázspray-vel.Békéscsabán, közbe azt hazudták, hogy pénz is tűnt el bentròl és most rabkással is vádolnak.
2021. jan. 6. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!