Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg csak úgy bármikor...

Tényleg csak úgy bármikor lehet testüreg vizsgálatra kényszeríteni valakit?

Figyelt kérdés
Ti nem tartjátok felháborítónak mondjuk egy ártatlan nő esetében? Több ember előtt meztelenül beletúrni valakibe, csak mert úgy tetszik, és ez törvényes? Mert szerintem lekileg felér egy nemi erőszakkal, főleg azoknak akik szégyenlősek, gátlásosak, vagy akár még szüzek.
2012. jan. 16. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát hogyne, ha van hozzá hatalma.

Ez mindig így ment, mióta világ a világ.

2012. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Kicsit el vagy tevedve. Testureg vizsgalatot az orvos csinalja es a csomo ember az meg max 2 azonos nemu rendor.

Nyilvan aki szuz nem tepik fel a hartyajat, de a testureg vizsg nem csak a vaginara hanem a vegbelre is kiterjed. Amugy pedig semmi felhaborito nincs ebben. Akinel mar ezt alkalmazzak annal feltehetoleg mar nem csak gyanu van a bcsre.

Tegyuk fel az ilyenek miatt mint te betiltanak a dolgot s mondjuk neked valaki ellopna akar mid es felhelyezne valamely nyilasaba akkor mar meg is uszna a dolgot mert nem lehet atvizsgalni?

Az lenne a legjobb ha nem csak felhaborodnal hanem kicsit atgondolnad a dolgot mielott valamit leirsz, megkerdezel.

2012. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A gyanúhoz meg gondolom az is elég ha a rosszakaróm azt mondja én csináltam ezt meg azt. Ha ez igy működik veled is bármikor megtehetik. De gondolom te szivesen vállalnád. Gondolom férfi vagy igy csak 1 lyukat (már bocs) érintene a dolog. Plusz nincs semmi szégyellnivaló a testeden, mint nekünk nőknek pl formátlan mell. Néhány tökéletes ember el sem tudja képzelni milyen ronda testben gátlásosan élni. Orvoshoz sem járok inkább.

Egy ilyen meg örök lelki traumát jelentene szerintem.

2012. jan. 16. 14:20
 4/14 Antimod ***** válasza:
0%

Felháborítónak tartom, ha visszaélnek vele, pl. nyilvánvalóan indokolatlan esetben alkalmazzák.


Az azonos nemű jelenlévők pedig lehetnek homoszexuálisak is, gondolom, azt polkorrektségből nem szűrik.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Testüreg-vizsgálathoz egy rosszindulatú szomszédnál sokkal komolyabb indok szükséges, és valóban nem lehet a helyiségben ellenkező nemű.
2012. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 bánomisén ***** válasza:
100%

A testüreg-vizsglatot nem lehet csak úgy és bárki által, bárhol, bárki jelenlétében elvégezni, ennek komoly szabályai vannak.

Csak azonos neműek jelenlétében (2 db. rendőr vagy rendőrnő, attól függően, hogy a vizsgálni kívánt milyen nemű), illetve az orvos, plusz a delikvens van ilyenkor jelen.


Ilyen vizsgálatot akkor végeznek, amikor fennáll a lehetősége, hogy az illető testüregben rejtett el valami bizonyítékot, vagy pl. rabosítás során, nehogy bármilyen eszközt, szert, amivel magának, vagy másoknak kárt okozhat, a fogdába bejuttathasson az a drága jó, "ártatlan" lélek.


Ez teljesen törvényes, védi a delikvens és/vagy mások életét, érdekeit. Nem a diszkó közepén szokták végezni mindenki szeme láttára, és, mivel orvos végzi a műveletet, semmilyen károsodást nem okoz ezzel az illetőnek.

A testüreg-vizsgálat egyébként sem jelenti, hogy minden lukba, amit az illetőn van, beletúrnak. Műszeres, illetve szabad szemmel történő vizsgálatot jelent. Belekukucskálnak a lyukakba, nem beletúrnak.

2012. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Amit tudni kell a testüreg vizsgálatról előttem már mind leírták, már aki érdemben szólt hozzá. nem lehet csak úgy akárhol elvégezni.

Láttál Te már rendőrt utca közepén testüregvizsgálatot végezni?


Egyébként teljesen jó eljárás, neked fogalmad sincs róla, hogy a nők miket tudnak a hüvelyükben rejtegetni, ami nemcsak az intézkedő rendőrre, de adott esetben akár Rád is veszélyes lehet!


Üdv!


Egy rendőrnő, aki már többször látott motozást (testüregvizsgálatot)

2012. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nem. És nem értem honnan vetted ezt a baromságot.
2012. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"A gyanúhoz meg gondolom az is elég ha a rosszakaróm azt mondja én csináltam ezt meg azt. Ha ez igy működik veled is bármikor megtehetik."


Te magadtól vagy ennyire hülye, vagy kolopelétől veszel különórákat? A te egyenleted alapján már a lakosság 90%-át meg seggtúrták volna.

2012. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Például középiskolákban szokás úgy kicseszni a másikkal hogy ellopnak valamit valakitől, és azt az utált személy táskájába rejtik, mintha ő lett volna a tolvaj.

Ez akár lehet pénz is, és ha az eltűnt összegnek mondjuk csak a fele kerül elő a táskából, akkor nyilván a többit már az illetőben keresik. Aki pedig az égvilágon semmiről nem tehet és nem tud. De senki nem fog hinni neki.

És ez megtörtént eset, pont ebből jött a felháborodás, meg a kérdés.

2012. jan. 16. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!