Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elmeorvosi vizsgálaton meg...

Elmeorvosi vizsgálaton meg lehet tenni, hogy nem szólok, nem csinálok semmit?

Figyelt kérdés

14-én 10 órára idézve vegyok a városi kapitányságra, mert a nyomozó visz el kocsival az elmeorvoshoz.


Ma megjött az idézés is, de telefonon már mondta vamelyik nap.

Az idézésbe ble van írva, hogy valamrnnyi orvosi papírt vigyek megammal.


Mivel gyanúsítotti pozícióba vagyok, hallgathatok, megtehetem, hogy nem mondok semmit, de idézésre meg kell jelenni, ez alap dolog ezt tudni kell.


Azonban megtehetem azt, hogy nem viszek semmi orvosi papírt, az elmeorvosnál, ha az adataim kérdezik, megadom, azonban semmit nem mondok, bármit kérdeznek, meg hogy bedzéljek, nem szólok, nem mondok semmit? Így magyarán gondolom nem tudnak megvizsgálni. Ha kérdezik, hogy hallom, amit kérdeznek vagy miért nem beszélek, akkor annyit mondok, hogy nem vagyok köteles gyanúsítottként beszélni.

Ezt amit írtam, megtehetem?

Mert, ha igen, akkor élnék vele.


A nyomozó mindent meg tud csinálni, lekérte Ő a papírokat a szakorvodomtól (Ideggondozó) és azt Ő el tudja küldeni az elmeorvosnak, tudnak nélkülem is boldogulni. Itt a lehetőség. És én meg, ha amit kérdezek, megtehetem, akkor megtenném.


Ügyvédurat kellett volna kérdeznem, de most itt kérdezem meg, hátha valami jogi ember is olvassa és tud válaszolni, melyet előre is kóöszönök.


Persze csak normális választ várok.



2021. jan. 8. 13:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ezzel csak azt éred el hogy “nem vizsgálható” vagy.

Szóval beszámíthatónak fognak nyilvánítani. Ha beszélsz elképzelhető hogy nem vagy beszámítható. Csak javítani tudsz a helyzeteden ha beszélsz

2021. jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Isten őrízz, hogy beszámíthatatlan legyek.

Beszélek okosan.


Ha hallanád, milyen okosan beszélek a rendőrségen is.

2021. jan. 11. 12:20
 13/17 anonim ***** válasza:

11, ha nem beszámíthatónak nyilvánítják akkor könnyen elküldhetik pszihiátriai kezelésre, de ez még a kisebbik rossz...


Nagyobbik baj, hogy gondnokság alá helyezik és onnantól kezdve meg is van semmisítve jogilag, nem köthet szerződéseket, ezáltal dolgozni sem dolgozhat illetve bármilyen jövedelme van akkor azt a gondnok kezeli illetve beleugat mindenbe a gyámügy...


szval sztem nem olyan jó az, ha vkit nem beszámíthatónak ítélnek meg...

2021. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De legalább elkerüli a sittet
2021. jan. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
25 ezer forintnyi lopásért, ha bűnösnek mondanának ki másodfokon, annyiért nem tesznek sittre.
2021. jan. 11. 12:41
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor meg miértis nem beszélsz a pszichiáterrel? Mi a gondod vele? Mit nem akarsz hogy tudjon? Vagy ez csak hiszti?
2021. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14.16#


Hidd el, olyan piti ügyeknél ahol vszínű a pénzbírság vagy közmunka, jobban jár a delikvens, ha kiköhögi mint, hogy gondokság alá helyezzék...


Pl. eladnám a tanyám, de fele anyámé aki gondnokság alatt van, fele értékéhez hozzá sem nyúlhatok, mert be kell tenni a gyámügyre...

Kivételnél minden egyes ft-ról el kell számolni...


Hidd el, okkal fél a kérdező...

2021. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!