Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi lesz ebből? Rám tudják ezt...

Mi lesz ebből? Rám tudják ezt bizonyítani?

Figyelt kérdés

Január 4-én hétfőn kiraboltak egy nénit Szegeden, a Széchenyi téren, a bíróság előtt, tegnap reggel 8-kor szinte rám törték az ajtót a rendőrök és előállítottak, kihallgattak mint gyanúsított, mindezt Debrecenben, ami vagy 200 km-re van Szegedtől...


A nyomozók azt mondták, hogy mivel több rablási ügyem is van, ezért hozzám vezetnek a szálak, a néni személyi leírása is illik rám... sztük.


Az ügyvédem szerint nincs mitől félnem, a szegedi bíróságnál nincs kamera, de én félek mi van, ha ezt is rám verik mint a sátor felvágását?



2021. jan. 9. 10:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Hahó?
2021. jan. 9. 10:44
 2/8 Micimacko67 ***** válasza:
76%
Hagyd abba, látod unalmas vagy már! A döglött kutyát nem érdekli a sok kitalált bugyutaságod...
2021. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Így van. Irány innen levike.
2021. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Kezdem összerakni a kis vonatozásaidat levike. Nem véletlenül utazgatsz te jobbra balra.
2021. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Itt szögezem le, hogy szerintem a szitu nem igaz, valaki szórakozik, mert ha több rablási ügye is lenne és most rablással gyanusitanák meg az érintett kérdezőt, fogdán lenne, aztán letartóztatásban.


Tekintettel arra, hogy Szegeden történt rablás, a Szegedi Rendőrkapitányságra állították volna elő, ha Debrecenbe szökik, és Debrecenben fogják el, akkor is az ottani rendőrségre állítják elő az érintettet.


1.Nagyon életszerű, hogy a bíróság előtt rabol ki valaki valakit (bár meglehet).

2. Mint már mondtam, ha elcsípik rabláson, ki sem engedik utána így, hogy már több rablási ügye volt.

3. Olyan nincs, hogy a nyomozók azt hiszik, hogy hogy a kérdező rabolt, mert már volt töb rablási ügye. Azt bizonyítani is kell tudni.


Látom elhiszitek a kérdést, ügyészasszony is, hogy lehet ilyen naiv, hogy amiket leírtam, annak alapján ki lehet következtetni a dolgokat.


Én bevallom, hogy ellenem egy ügy van folyamatban, ahol rablással vádolnak, meg még egy ügy ahol Debrecenbe pont sátorfelvágással, é abból -állításuk szerint pénzt- loptam, pont Debrecenben élek.


A kérdező szerintem szórakozik, azt is tudom, hogy miért.


Habár lehet tök igaz a dolog, csak szerintem nem.


Az igazi Levike.

Rablásnál

2021. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó vagyok.

Mellesleg Szegeden soha nem is jártam. Addig nem szoktam utazni, drága a vonatjegy.

2021. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Èn is Levike vagyok...
2021. jan. 9. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Akkor névrokonok vagyunk :) .
2021. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!