Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez így szabályos eljárás volt?

Ez így szabályos eljárás volt?

Figyelt kérdés
Tegnap este folyaman bar barattal ittunk fenn a lakasban, olyan hajnali 2 korul kopogtattak, es 3 rendor volt az, mert egy ember az egyik lakasbol csendhaboritast jelentett, azert, mert egy cigi csikk, majdnem a fejere esett az ablakbol. Igazoltattak minket, es elmentek, utana irtam a csajnak aki rankhivta, h ezzel nagy emberek vagytok, 2 percre ra megint a rendorok alltak az ajtoba, bejottek a hazba es kerdeztek, hogy ki irt a lanynak, mondtam hogy en voltam, felallitottak, mondtak, h adjam oda a telefonomat, odaadtam, utana elkezdett velem az egyik rendor ordibalni, hogy ilyen hulye gyerek, meg olyan nyomorek vagyok, vagy meg alljak fel amig a labam el nem lesz torve, ez igy szabalyos eljaras volt? plane hogy csak csendhaboritas miatt jottek ki, fenyegetoztek penzbirsaggal is, mikozben a virusra valobszabalyokat se sertettuk meg mert meg csak 10-en se voltunk fenn, masreszt a lany aki rankhivta oket hazon kivul tartozkodott, tilalom idejen, akkor nala hol van a penzbirsag?

2021. jan. 10. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem volt az.
2021. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csendháborítás = szabálysértés, ami miatt alkalmazható büntetés a pénzbírság, legalacsonyabb összege ötezer forint, legmagasabb összege százötvenezer forint.
2021. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Levike most ezt miért? Miért kell ilyen nyomorék kamutörténetet gyártani már megint??! Annyira szánalmasan gyenge és életszerűtlen. Fejezd már be légyszíves.
2021. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Levike unatkozz már akkor légyszi helyettem is. Nagyon unalmas már hogy minden áldott kérdésedben megkérdőjelezed a rendőröket. A nyomozó miért csinálta ezt, miért csinálta azt, ez így helyes volt, nem kellett volna máshogy...?Unja mindenki.
2021. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
levike is left the chat.
2021. jan. 10. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5. "has" lett volna a helyes.
2021. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jo az
2021. jan. 10. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:
17%

Mellé mrnt megint.

Én vagyok a Levike.


Kérdező!

Nem volt szabályos.


Ha nekem mondta volna a rendőr, hogy el lesz a lábam törve, kapott volna tőlem olyan leb@szást, hogy megemlegette volna. Nem tettel, csak szóval.

2021. jan. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!