Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez szabályos eljárás volt?

Ez szabályos eljárás volt?

Figyelt kérdés

Párom 5 év börtönt kapott ,mert vett egy használt autot valami csávotól ,és mint kiderűlt az autó lopott volt, ráadásúl csomó drog el volt benne rejtve. A rendőrség lefoglalta az autot, és kértek adásvételit amit a csávó nem adott át nekünk ,mert másnap hozta volna.

Késő volt mert a rendőrök drogot találtak benne,és bevitték a párom. A csávó azota se jelentkezett se semmi.

Mit lehet most tenni? Egyáltalán ennyi bizonyítékkal utánna járás nélkűl bevihetik?


2018. szept. 24. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a párod már megkapta az 5 év sittet, akkor nem sok mindent tehettek a fellebbezésen kívül.


Mondjuk jó meseszagú a történet, mert ha egy átlagjóskát meszelnek le a tegnap vett autóval, hogy tele van cuccal, akkor őt simán ki fogják menteni. Meg aztán melyik dealer olyan hülye, hogy bennehagyja az autóban az anyagot?

2018. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem életszerű a sztori, hogy a párod nem tudott a drogokról. Nincs az az épeszű dealer aki komoly drogot hagy a kocsiban ami lehet többe kerül mint az egész autó.

5 évet elég komoly drog miatt adnak. Teljesen szabályos volt..

2018. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez olyan volt hogy aki eladta az autot, az tette bele a drogot tuti és amint átvettük felnyomott minket. Ennyi az egész. Gondolom égett a feje felett a ház és mi voltunk a kiszemelt balekok akik megvették az autót. Biztos felnyomott mert másnap egyből jöttek a rendőrök.
2018. szept. 24. 16:15
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Persze-persze...


Mondjuk el is égethette volna és akkor lenne egy autója is meg aztán nem is lehetne hozzákötni a dolgot semmilyen módon, de nem! Ördögi terve végstádiumba ért: ártatlan embereket szeretett volna gyanúba kerverni!


A párod drogot árul / fuvaroz. Nézz szembe a valósággal ahelyett, hogy tagadsz.

2018. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

De a kocsi lopott volt azzal nem tudot mit csinálni. Nem tarthatta volna meg a kocsit. Meg igazából árúlta is az autót.

De az is végig futott a fejemben lehet a kocsitolvaj se tudta ,hogy van benne cucc. Onnan tudom,hogy párom nem szív semmit,mert én is láttam a hirdetést együtt néztük. Olcsó volt az autó, nekünk kellet. Elhoztuk, és másnap jöttek is ránk. A csávó akitől vettük felszívodott. Nem is nagyon voltunk a kocsi közeléb mert nem volt rendszáma. Arra vártunk hogy hozza a papirokat a csávó, és megyünk átiratjuk meg rendszámot adunk.


De a kérdés igyse változik mert ilyen helyzet van,hogy valaki vesz autot ami lopott volt ráadásúl van benne valami.Fordúlt már elő,csak nem velünk. Nem tudom hogy oldották meg, ez érdekel hogy vannak e még lehetőségek,miket kell összeszedjek,hogy találjam meg a ficjót akitől vettük az autót ha levette a hírdetést, nevét nem tudjuk. Hogy lehetne elérni,hogy a zsaruk nyomozzanak is ne csak ja nállad volt okí akkor te voltál. (fölleg egy nap után). Mert meglehetne találni szerintem azt aki eladta ezt nekünk,de a rendőrség nem kíván ezzel foglalkozni.Pedig a száma megvan az embernrk akitől vettük, csak épp nem csörög ki.

2018. szept. 24. 16:41
 6/15 Gugu Gabor ***** válasza:

Az adás vételről van vlami nyom? email telefon nem tudom mi?


Egyébként azt levvezetnéd, hogy nekem mint drog csempésznek mi abban a biznisz hogy egy rakás drogot (rakás pénzt) bennehagyok az autoban úgy adom el, aztán ég rátok is küldöm a rendőrséget?

2018. szept. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy kereskedő volt. Szerintem csak elopta a kocsit és rájött ,hogy nagyobb sz.rban van. Vagy nem tudom honnan tudjam? Mi csak átvettük az autot és jöttek is a rendőrök,hogy lopott, és tele van droggal.

Hát ez a baj,hogy az adásvételi,meg az autó papirjai amit mondta ,hogy majd hoz. Csak nekünk S.O.S ben kellet autó szóval elhoztuk. Egy ismerősünk látta a csávó arcát mert jött velünk valaki mert csak vontatni tudtuk az autot. Még vezetni se volt alkalmunk. Én csak következtetek nem mondtam hogy biztos diller volt. Lehet csak egy balek aki ugyanigy jutott a kocsihoz,vagy lopta és nem látta mi van benne vagy nem tudom. A lényeg,hogy hozzánk kerűlt, és mi szívtuk meg

2018. szept. 24. 16:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy buksz pár milliót.
2018. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nincs pár milliom. Még váltság díj sincs.Ha lenne akkor tudnám mit csináljak. Szépen kifizetném.
2018. szept. 24. 17:04
 10/15 Gugu Gabor ***** válasza:
Sos-ben kellet egy autó, amihez nem kaptatok semmilyen papírt és csak vontatni lehetett? A kocsit hol hirdették egyébként?
2018. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!