Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lenne ez a valóságban...

Hogy lenne ez a valóságban (többi lenn)?

Figyelt kérdés
A Reszkessetek betörők filmről jutott eszembe, hogy ha tényleg van itthon egy kiskorú gyerek egyedül, megkísérelné egy betörő a lopást,

2021. jan. 15. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Ne keverjük egy vígjáték film eseményeit a valósággal! A valóságban nincs stáb, amely odakészíti a holmikat és betanítja a szereplőket.
2021. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, a kérdés a valóságban egy betörő mit tenne ha kiskorú tartózkodna otthon?
2021. jan. 15. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármit, ami épp az aktuális helyzetben elő jöhet (ez az ő mentális állapotától függ). 14 év alatt gyermeket otthonhagyni büntetendő.
2021. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3, tudtommal aki kisgyermeket bánt, a börtönhierarchia alján fog elhelyezkedni (betörő).


Erről nem tudtam, akkor is ha 5 percre kiviszed a szemetet vagy rágyújtasz a ház előtt?

2021. jan. 15. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha épp akkor gyújtja magára a házat, igen. Azt vizsgálják, hogy mennyire van veszélyeztetve a gyermek a jelenléted nélkül. Ha bármi történik elővesznek, a gyermekvédelem beleszólhat. Ha szomszéd néninek szúrja a szemét, hogy keveset vagytok otthon, ugyanígy elővehetnek, ha bárki bejelentést tesz, vagy nélküled történik a gyermekkel valami.


Az első két sorod nem vigasztal, mert a gyermek ettől függetlenül átéli a traumát. Igazából nem értem, hogy jön ide, kit vigasztal(hat) ez.

2021. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3. Voltam
2021. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, a kérdés most a jól ismert filmmel kapcsolatos, hogy elriaszt-e egy betörőt ha csak egy gyerek is van otthon?
2021. jan. 15. 17:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Kerdező! Persze, mert a gyerek igazaból egy harcikutya, csak mivel szülőkre nem vicsorít meg ugat, ezért nevezzük gyereknek. A gyerek lehet hamarabb pánikol be az első éjszaka után, minthogy a betörő rátaláljon.


Egy betörőt nem fog elijeszteni egy "takonypóc" ( bocsánat gyerekek, a betöri szemével írom), ha a házból értékre van szüksége. Ugyanúgy ahogyan idős bácsikat néniket ütnek le, egyszerre kettőt is x forintért...


Ritkán ítélek el dolgokat, de az ilyen a nagyfokú felelőtlenséget teljes mértékben. Most eszembe jutott a Madaline-os ügy, csak egy kicsit hagytak magára a gyermeket a szülők, soha többet nem látták (mondjuk ő még nagyon pici volt). A mai világban már a gyerek nagyobb értek, mint a használt cuccaid, lehet viszik mind a kettőt. Vannak ezekre eszközök, és azzal sem lehet számolni, mit Vált ki a betörőből, ha meglátja a gyermeket. A reszkessetek betörök csak egy kitálalt agylágyitó amerikai maszlag, egy édes cuki kisfiúval.

2021. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!