Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrnek volt igaza?

A rendőrnek volt igaza?

Figyelt kérdés

Lefutottam a szeméttel, ott van a házunk előtt kb. 10 méterre a kuka, nem húztam maszkot, eszembe sem volt. Pechemre balról pont két rendőr jött, gyors megfordultam, hogy már megyek is vissza, biztos látták, hogy csak a szemetet vittem le, de megállítottak. Mondták, hogy ugye tudom, hogy közterületen kötelező a maszk, bla bla, és hogy ezért meg is büntethetne.. Szépen válaszoltam, hogy igen, de csak a szeméttel futottam le, kb. 15 másodperces procedúra az egész, és elfelejtettem, és már vissza is mentem volna, ha nem állítanak meg. Erre gúnyosan az egyik megjegyzi, hogy bezzeg a műkörmeit meg a szempillát nem felejti el fölrakni indulás előtt. Nem is tudtam mit mondani erre, max csak olyat, ami sértő lett volna, de szerintem ez nem volt szép tőle. Oké, büntessen meg akkor ha annyira akar, jogos, mert én hibáztam, még akkor is ha tényleg csak a szeméttel szaladtam le, de ne sértegessen, meg megalázzon, mert egy rendőrtől nem ezt várná az ember. Aztán végül elengedtek, de azt mondták kövinek nem fogadnak el semmilyen kifogást. De akkor is úgy érzem, hogy csak a hatalmukkal akartak visszaélni, és kicsit fölényeskedni, mert én voltam a sz_rabb helyzetben. Vagy csak én veszem ezt nagyon a szívemre? Titeket nem zavart volna?

L/24



2021. jan. 16. 10:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
24%

10


Inkább adj hálát, hogy olyan kibaxott mázlista vagy, hogy még sohasem találkoztál bunkó rendőrrel.

2021. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
21%
Nincs bunkó rendőr, csak pofátlan állampolgár.
2021. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
24%

12


Ha valóban ezt gondolod, álomvilágban élsz.

2021. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
29%
Aha persze ;)
2021. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%
Hàt nekem sem esett vna jól ilyen beszólàs, inkàbb akkor büntessen meg, de ne szólogassanak be a külsőmre..:/
2021. jan. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
14%
Ez nem beszólás volt. Teljesen jogos. Műszempilla műköröm az bezzeg van...
2021. jan. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
45%

16


Ő meg egy impotens műbroki.

2021. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
26%

Ha a lakhelyeden, utcán is kötelező a maszk, akkor jogosan jártak el.


Részegen sem vezetheted haza a kocsid, hiába laksz 10 méterre a kocsma parkolójától.

2021. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%

18


Te olvastad is a kérdést? A büntetéshez (ami elmaradt) joga van, de becsmérelni, megszégyeníteni az adófizető állampolgárt nincs!

2021. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
10%
1 ez is hatalommal visszaélés mert tudták hogy nem fog visszaszólni.mert ha igen megbüntetik vagy beviszik ugyanugy visszaélve a hatalommal.
2021. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!