Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik oldalrol rendeljek...

Melyik oldalrol rendeljek ÖNVÉDELMI bicskát ami NEM haladja meg a 8 cm-t ? Melyik oldalt javasoljátok? Nem talaltam mas kategoriat erre a kerdesre..

Figyelt kérdés

Annyit tennek meg hozza hogy ez csak onvedelmi kes , es a kerdesre valaszolj.

Koszi 😀


2021. jan. 23. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Olyan nem létezik, hogy önvédelmi bicska, te kis butus.
2021. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1.

Hogyne létezne . 8 cmt meg nem haladja akkor ok.

Kerdesre valasz? Honnan melyik oldalrol?

2021. jan. 23. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, a bicska az bicska. Bármilyen oldalról lehet rendelni, de a legjobb ha bemész a boltba és megnézed mielőtt megveszed.

Semmiféle kést, bicskát, kardot nem tarthatsz magadnál önvédelmi céllal, mert azzal eleve azt mondod ki hogy valakit meg akarsz ölni vele. A bicska nem erre való, hanem vágni, darabolni, nyitni, stb.

A törvény megtiltja, hogy 8cm pengehosszúságnál nagyobb kést tarts magadnál, ettől a kisebb még nem válik önvédelmi bicskává, szimplán nem tiltják. Nekem is van a táskámban, a páromnak és a fiaimnak meg a zsebében és soha eszünkbe nem jutott hoz ez ettől még önvédelmi lenne, ez csak egy bicska ollóval, fúróval, csipesszel - vagy ezek nélkül.

2021. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

a munkaeszközök,hétköznapi tárgyak ugyanolyan hatékonyak,mint egy kés és legálisak.

ilyen a

-csillag csavarhúzó

-szöghúzó kalapács

-a dugóhúzó egy az egyben a gyilok maroktőr hatékonyságban csak éle nincs.

-sniccer,olfa merevített pengével,úgy vág mint a szike és a merevítés miatt szúrásra is alkalmas.

-öngyújtó.ha tudsz boxolni,akkor az öngyújtó a marokban kimerevíti a markot ütés közben és sokkal keményebbet lehet ütni.


egyik sem fegyver de annak is használható.

használat után pedig tudsz arra hivatkozni,hogy azért volt nálad,mert kellett szereléshez,így nem leszel felelősségre vonható.

2021. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem rögtön kihuzható szamurajkardot keress.
2021. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Sehonnan ne rendelj "önvédelmi" bicskát, főleg mert ilyen nem létezik.

Mert ha valakit kinyírsz vele, senkit nem fog érdekelni, hogy hány centis volt, mész a sittre

.

Inkább vegyél gázpisztolyt, és igényelj viselési engedélyt.

2021. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kemények vagytok csak ne mondjátok senkinek mert még elhiszik.

Mibol gondoldod hogy 16 alatt vagyok te észhuszár?


Koszi a "kedves" szavakat , de hidd el te kapnál pofot nem en , te kis neten bajnokoskodo hang ember..


Nem itt kell nagyfiut jatszani. Irni mindent lehet az mas kerdes valoban mi vagy ..

Ismerem a fajtád eloben gyava vagy .. itt van csak szád.

Na csumi

2021. jan. 24. 10:35
 8/8 A kérdező kommentje:

Amugy míg ti itt osztottátok az észt , illettetek engem szavakkal addig is en edzeni voltam..


Csak kerdest tettem fel

Csumi

2021. jan. 24. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!