Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyik motoros iskolát javasol...

Melyik motoros iskolát javasoljátok Budapesten?

Figyelt kérdés

A- kategóriára szeretnék vizsgázni, mire figyeljek?

ami fontos:

- viszonylag gyors legyen (max fél év)

- ne csak 1 motoron lehessen tanulni (legyen az elején választási lehetőség

- ne legyenek korruptak, lefizetni nem akarok senkit

ill. ha van egyéb javaslat azt szívesen veszem.

a jogsi után akarok menni vezetéstechnikai tréningre, ergo nem 26 óra alatt akarok megtanulni motorozni, csak a vizsgán akarok átmenni!



2014. jan. 13. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan iskolát keressél ami vezetéstechnikai tréninget is hirdet. Ezek általában komolyabban veszik.
2014. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Én itt tanultam.Van 2db CBF 600-as,meg 600as Fazer is.Rugalmasak,viszonylag olcsók.Nekem 5 hét alatt lett meg a jogsim náluk.Korrupció.Ők nem korruptak,a vizsgabiztosok meg...azt majd meglátod,ha oda kerülsz :-)

Széles utat!

2014. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Asszem Csigajogsi, vagy minek hívják, Budaörsön van az irodájuk.


A motoros oktató egy korrekt, jó szakember, Máté Györgynek hívják, a motoprofi.hu a honlapja, tart tréninget is emlékeim szerint. Én az A1-et és az A2-t is nála csináltam, meg voltam elégedve minden szempontból.

2014. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!