Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik típusú Myprotein...

Melyik típusú Myprotein terméket javasoljátok hobbi gyúrósnak, reggeli zab mellé illetve edzés utánra gyors ch-val? MHN Whey Pro kategóriájú termék ez ha jól gondolom?

Figyelt kérdés

Impact Whey Deluxe 3000g

Impact Whey Deluxe 3000g natúr íz whey koncentrátum, izolátum, hidrolizátum


vagy:


Impact Whey Deluxe 3000g

Impact Whey Deluxe 3000g whey koncentrátum, izolátum, hidrolizátum



2014. jún. 6. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Sima Impact whey, a deluxos semmivel sem jobb
2014. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, bőven elég a sima is.
2014. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én nem tudom értelmezni, hogy jön ide az mhn...
2014. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt gondoltam hogy te egyből kekeckedsz majd :P :)


Kategória mint ár vagy fehérjetartalom...

2014. jún. 6. 12:52
 5/9 davidtamas47 ***** válasza:
Vegyél egy sima natur 5kg-os Impact Whey Proteint ami 19ezer Ft viszont sok idore elég. Emellé mehet az 1kg-os kreatin monohidrat ami csupan 4ezer Ft. Vitaminbol meg szerintem menj be a biotechbe és vegyél egy "oneaday" multivitamin csomagot(3000Ft 100 napra). Ha a kaja rendben van, tobb nem kell.
2014. jún. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tap bela ***** válasza:

Az MHN 100% whey whey protein koncentrtáum 80, ízesítő, és emésztőenzimből áll. A Myprotein hasonló terméke a Whey Protein Plus. Ezt idehaza a tápkieg boltokban nem igan van hiszen jóval drágább, mint az Impact Whey protein 5kg-os natúr vagy azok ízesített verziói.


A Whey deluxe egy kevert whey melyben 3 eljárással készült savót találsz + az ízt. Emésztő enzym ebben sincs. A kevert fehérjék esetében sajnos a termék adataiból nem derül ki, hogy melyikből mennyi van. Ár szempontjából sem mindegy.

2014. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi tap bela!


Tulajdonképpen akkor az MHN 100% -al se járnék rosszul? Jó termék? Elégedettek vagytok vele?

2014. jún. 6. 15:49
 8/9 davidtamas47 ***** válasza:

Az mhn jo fehérje, viszont az izesités es egyebek miatt csak 74%-os a fehérje tartalma, mig a natur whey impact-nak 82%.


De sztem egy hobbi gyurosnak lényegében ez sokat nem szamit.

Valaszd az mhn-t hogyha szeretnél vmi izt is a fehérjédben, de ha viszont jobban szeretnél kijonni arban és fehérjében akkor szerezz be inkabb egy impact-ot.

2014. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tap bela ***** válasza:

Az előző hozzászólónak. Az MHN fehérjében csak az ízesítő van, és emésztőenzim (40mg/adag) tehát semmi más. Az hogy mennyi egy fehérje %-os aránya az sok mindentől függhet. Az MHN ezek tudatában 73% - 77% között mozog. TEhát egy gyümölcs íz magasabb fehérje tartalom. Az Impact Whey ca. 80% hiszen alapanyag. Édessavó!


És mint már valamelyik kérdés-hozzászólás részben leírtam, véleményeztem, hogy az impact whey-t ne hasonlítsuk már egy ízesített fehérjéhez. A Myprotein esetében a Whey protein plust lehet összehasonlítani az MHN whey fehérjével, mert kb. azonos hozzáadott értékek vannak benn, de ez meg azért már jóval drágább fehérje, talán pont ezért nem is forgalmazzák idehaza.


Egy külön "misét" megérdemelne az Impact Whey és az Acid Whey protein elemzése. De majd idővel sokan rájönnek...

2014. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!