Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jobb, hogy megalázkodtam a...

Jobb, hogy megalázkodtam a biztonsági őr előtt, mert csúnya vége lehetett volna?

Figyelt kérdés

Még decemberben Debrecenbe a Nagyerdei Stadion körűl sétálgattam este 11-körűl, mentem a villamoshoz. Egy-két futóember bukkant fel néha, csend volt, a stadionnál is síri csend.


Azonban nekem nagyon kellett vizelnem és ott a stadion mellett volt egy nagyobb fa és vizeltem, egyszer csak egy olyan 25 éves körüli biztonsági őr srác kijött a sötét stadionból és elkezdte mondani, hogy "azigen-azigen, ide kell h....zni?" Aztán csúnyàn mondta, hogy hogy képzelem, legalább arrébb mehettem volna. Azt mondta durván ezt követően, hogy " Húzzál innem a f...omba."


Elég durva lekezelő volt, semmi baj nem lett volna, ha szépen mondja vévig, hogy nem ide kell, meg legközelebb ne forduljon elő. De nagyon durva volt. Játszotta a vagány biztonsági őr gyereket.


Most én megalázkodtam és mondtam, hogy jó, de csak durva volt.


Most, ha én visszaszólok, hogy ne magyarázzon, képes nekemtámadni, lelátszott róla, ha nekemtámad én meg lefújtam volna gázypray-vel, akkor meg jött volna a rendőrség, azt mondtam volna, hogy megtámadott, ő azt, hogy nem, eseményes este lett volna és lehet nekik hittek volna a rendőrök, mert Ő biztonsági őr.


Szerintetek jó, hogy inkább megalázkodtam a biztonsági őr előtt, mert, ha az ellentét lett volna amit az előbb írtam, ha azt csináltam volna csúnya vége lehetett volna?



2021. febr. 2. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert megalázkodás az, hogy nem szóltál vissza?
2021. febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Biztonsági őröknél elvárás, bizonyos IQ szint alatt legyenek. Akkor még is mit vársz tőlük?
2021. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megalázkodás. Hülyeséget csináltál, egy szavad nem lehet ellene. Az őr modora már más, pont emiatt van olyan megítélésük amilyen, pedig alapkövetelmény az udvariasság, de hát ennyire érdekli őket, pár száz forintos órabérért gondolom nincs kedve jópofizni. Ne foglalkozz vele.
2021. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Levike és a köztiszta szabálysértés.

Csoda hogy most nem menté csak ugy be valahova

2021. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez nem szabálysértés.
2021. febr. 2. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es Nekem is azonnal ez jutott eszembe, hogy levike má' megint unatkozik!
2021. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem szabálysértés.

Vagy most hirtelen nem vagy ügyvéd?

6# természetesen megint unatkozik.

2021. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Mit kerestél te az utcán este 8 után? Így ez szabálysértés.
2021. febr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!