Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség tesz valamit az...

A rendőrség tesz valamit az Internetes csalok ellen?

Figyelt kérdés

Facebookon hirdetet egy hölgy műkörmös cuccokat előreutalással hétfőn elküldtem 10.000ft ot neki küldte a papírt is hogy feltette ma megjött papír és 1 használt rúzs volt benne

Kamu Facebookbol hirdetett a bank számla száma más névre szól ő pedig Azt mondta a húga bankkártyája

Ha feljelentést teszek csinál valamit a rendőrség?

Bankszámla szám alapján megtalálják?


2021. febr. 18. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is kerültem átverésbe sajnos. A Facebookot a rendőrség szerintem nem használja mivel tudják hogy csak közösségi oldal. Letojták ha bármi történik rajta mert virtuálisan nehéz kinyomozni bármit. Ha van fizikai bizonyíték és egy leirhato történet mögötte akkor lehet foglalkoznak vele. Bár annyi minden van hogy nem fognak egy kis idő után foglalkozni mindennel.
2021. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Üzenetek vannak amiben írta hogy miket árul és miket fog feltenni
2021. febr. 18. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért utalsz előre pénzt így ismeretlennek?
2021. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!