Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Honnan tudhatom ha álrendőr...

Honnan tudhatom ha álrendőr állít meg?

Figyelt kérdés

Fiatal 20on éves nő vagyok, úgy alakult az életem, hogy gyakran fogok menni kocsival egyedül este olyan útszakaszon ahol nincs igazán forgalom.


Volt itt már emberrablás, fel akarok erre készülni.



2021. márc. 4. 13:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nem elég, hogy ál rendőr még lop egy rendőrautót is, és mindezt csak azért hogy téged elraboljon.

Kész vagyok. :D

2021. márc. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

#11: hát nem....????


:-D :-D :-D


És képes rámtámadni, mert az egész idea bornírtságára rámutattam... :-D

2021. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Jól kifejlett üldözési mániája van a kisasszonynak!
2021. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 veterán vas ***** válasza:
100%

Szóval szerzek valahol egy rendőr egyenruhát, beöltözök, majd mellé még lenyúlok egy rendőrautót is. (ne kérdezzétek hogyan?)

Aztán ebben az ornátusban és az említett szolgálati járművel, kikocsizok(mert a hivatás kötelez)

Természetesen senki sem fogja keresni sem az egyenruhát, sem az autót.

Aztán egy rafinált igazoltatási trükkel -mert "szolgálunk és védünk"- megállítok egy autós hölgyet, akit aztán galád módon elrabolok.

Ez így, egy teljesen életszerű történet!



Ja nem. :)

2021. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Az ilyenek mint a kérdező, köztünk járnak.
2021. márc. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőhöz képest, akik szembe jönnek a pályán, vagy elindulnak a pirosnál..............azok csak pitiáner kezdők. :D
2021. márc. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő is átfestette a TEK egyik autóját.
2021. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Lizaaa03 válasza:
Nekem anno mikor civil ruhás rendőr jött segíteni. Alapból megkértem hogy mutassa meg az igazolványát. Pedig csak 15 voltam
2021. márc. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 veterán vas ***** válasza:
100%

#18!

A Te esetedben akkor bizonyára ál-civilruhás volt. :D

2021. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nagyon egyszerű:


ahogy fentebb is írták: rendőrautóval jön.


Illetve egy alap igazoltatás így kezdődik:


"Jó estét kívánok, XY/rendfokozat vagyok a ZY rendőrkapitányságról, jelvényszámom 99999. Fokozott ellenőrzés céljából állítottam meg Önt, kérem adja át személyazonosító okmányát..."


Ha szolgálati egyenruhában állít meg, akkor a rendfokozat rajta lesz a ruháján. A szolgálati jelvényén pedig a jelvényszáma.


Ha kamu rendőr állít meg (pl. civil autóbe beszerel ilyen 3 ezer forintért kapható kék-piros villogót), de be van öltözve rendőrnek, akkor a "jelvényén" nem sorszám fog szerepelni, hanem "POLICE" felirat. :)


Ha pedig civil ruhában, civil autóval állít meg, és azt mondja, rendőr - és ha az intézkedés eredményességét és célját nem veszélyezteti -, akkor is köteles az intézkedés megkezdésekor neked bemutatkozni, jelvényszámát megmondani.

2021. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!