Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire szoktál meggyőződni...

Mennyire szoktál meggyőződni arról, hogy igazoltatás, házkutatás során igazi rendőrők végzik a munkájukat nem pedig álrendőrők?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akárhányszor nálunk mindíg házkutatás szokott lenni, mindíg nagyon gondosan ellenörzöm az igazolványukat, megbízólevelüket. A múlt héten is kétszer. Mert én alapos vagyok.
2009. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
biztos bennem van a hiba, de engem sem igazoltatni nem szoktak, sem házkutatást nem szoktak nálam csinálni.
2009. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Elsőben tetszett az irónia. :D

Lehet, hogy a második válaszolóval egyetemben bennem is van hiba, de itt sem szoktak házkutatást tartani, sőt igazoltatni sem...

2009. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Igazoltatás nálunk (a társaságomnál) mindennapos, minket punkokat állandóan megállítanak a rendőrök. Ha van rendőrautó, felszerelés, nem igazán akadékoskodunk hogy igaziak-e, mert csak mégbunkóbbak lesznek. Továbbá rendőrségi egyenruhát, karjelzést, meg 1-2 dolgot hordani civilként sem illegális, szóval ha csak picit is sántítanak, teljes mértékben jogunkban áll elkérni a rendőri igazolványt. Rákeresel, biztos megtalálod hogy minek kell szerepelnie egy igazin.
2009. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elmaradott környéken élhetek, mert nálunk még egyszer sem volt házkutatás, sőt, engem még nem is igazoltattak soha.
2009. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem a házkutatáson van a hangsúly!
2009. aug. 26. 17:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyenruhás akkor szembetűnik a dolog és virit, ha állrendőrökről van sz, csak sajnos sokan nem tudják, hogy mit kell nézni. Ha civilruhás, akkor is igazolni kell magát, de nekik, meg általában ott léóg az igazolvány a nyakukban. Én főleg a nagypapám figyelmét hivtam fel az ilyen dolgokra, mert az öregeket könnyű átejteni.
2009. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Eddig még házkutatásban nem volt részem.Tudtam, hogy valami kimaradt az életemből.Igazoltatni már igazoltattak egy szórakozóhelyen.Sajnos nem volt merszem szólni, hogy igazoltassák magukat.Ránkszóltak, hogy a kezeket azt asztalra és fogjuk be a szánkat.Szerintem a legnagyobb rendőröket szedték össze és csukjájuk volt.Hittem nekik.
2009. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyenruhán a jelvényt figyeld, ha alul azonosító számot látsz akkor jó, ha POLICE felirat van a sárga részén, akkor pedig valószínűleg kamu rendőr. Szóval jelvényből kiderül. Viszont ha pl. civil ruhás nyomozók akarnak igazoltatni (legtöbbször ilyenek az álrendőrök), és csak mutatnak egy jelvényt az kevés. Igazolvány is jár hozzá arcképes, amin rajta van hogy ki ő és milyen jogokkal bír. Lényeg a jelvény, mindig azt nézd és akkor kiderül ha álrendőr. Azonosítószám legyen a sárga részen és akkor jó.
2009. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és meg is lehet kérdezni hogy miért akar igazoltatni. Mert köteles tájékoztatni arról.
2009. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!