Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a rendőr feljelentett...

Ha a rendőr feljelentett minket, mennyi idő míg végigmegy a folyamat és jön a bírság?

Figyelt kérdés
Péntek este elkaptak engem meg haveromat karantén szabály megszegéséért, elkérték az iratainkat és mondták hogy feljelentenek és fizethetünk majd. Mennyi idő míg ez végbemegy és jön a levél a feljelentésről plusz a bírság összegéről?

2021. márc. 8. 16:03
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
58%

Na ne játszátok már itt a hülyét. Komolyan azért estek neki a kérdezőnek, mert nem csücsült otthon este 8 után? Nem csináltak semmi rosszat, nem loptak, erőszakoltak,zaklattak,késeltek,raboltak.

A vírus az agyatokra ment?

2021. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: Abból a szempontból jogosan estek nekünk hogy miért szegtünk szabályt a tiltás ellenére, nekem csak az nem esett jól hogy lecsicskáztak :)
2021. márc. 13. 14:15
 13/22 A kérdező kommentje:
Az természetes szerintem hogy abban a pillanatban fostunk meg még most is fosunk, ez volt az első hogy rendőrök intézkedtek velem eddigi életünk során :D
2021. márc. 13. 14:17
 14/22 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, ha történik valami, de én még azt is el tudom képzelni, hogy soha az életben nem lesz belőle semmi, a rendőrök annyira lusták mindenre széttépik és kidobják az ügyet.
2021. márc. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nálunk azért büntettek meg egy nőt 20 ezerre mert nem volt rajta a maszk a buszmegállóban


Rá is van írva a csekkre h miért kpata a büntit

2021. márc. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az vajon mitől függ, hogy kit büntetnek meg helyszínen, kinek adnak csekket, és kit jelentenek föl?
2021. márc. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kijárásit szokták feljelenteni a maszkêrt meg helyileg


Elv de nem tudom

2021. márc. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
2 hét telt el és eddig semmi. Habár azt olvastam hogy 60 napjuk van kiszabni a büntetést.
2021. márc. 20. 19:11
 19/22 kretens ***** válasza:
Nekem az az érzésem ezzel a korlátozásokkal hogy hozzászoktassanak minket a totális diktatúrához.Lassan öntik a képünkbe és a végén már nem is csodálkozunk azon hogy nincsenek jogaink csak kötelességeink.Az hogy este nyolc után büntethetnek amikor elvileg a legtöbb ember amúgy is otthon van a szórakozóhelyek meg egyébként sem nyithatnak ki és valakit elkapnak és pénzbüntetést kap az már a disztópia előszele.Számomra teljesen világos hogy ezt a világjárványt rögtönzéssel és nem józan ésszel kezelik.Ha valóban az élet védelme a legfontosabb mert mindenkinek egyszeri és megismételhetetlen akkor miért nem egyénenként vagyunk megvizsgálva hogy valóban szükségem van az oltásra vagy sem?Mert van akinek a szervezete simán lepattintja a virust vagy gyengébb tünetekkel átvészeli és sajnos vannak akik belehalnak.A lényeg az hogy mindegy hogy mi a helyzet a sarcot igy vagy úgy behajtják rajtunk hogy egy szűkebb kör istennek képzelhesse magát de elfelejtik hogy mikor lejár nekik is az idejük ebben a valóságban a másik oldalon nem jézus hanem a letaszitott angyal vagyis maga a sátán fog rájuk várni.
2021. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
#19 Te tényleg elhiszed hogy a túl világon várni fog rájuk valaki? :D Nem bántásból de Stephen Hawking is megmondta hogy az agy olyan mint egy számítógép, vagy bármelyik gép, egyszer végleg leáll, ha az agyunk leáll, nincs utána élet, vagy ha van is valami utána, az biztos nem az hogy a mostani elménkkel tovább élhetünk :D Sajnos én is akármennyire szeretném hogy akik ezt kitalálták bűnhődjenek majd, nem fognak, ahogyan mások se :D
2021. márc. 24. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!