Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Minek kell meghatalmazás...

Minek kell meghatalmazás visszavonásról papír mikor csak egy kihallgatáson járt az ügyvéd velem?

Figyelt kérdés

Ma jártam a rendőrségen a egy lopási ügyben másolatért és van egy másik lopási ügy amikor sátorból loptak, én vagyok abba is a gyanúsított.

A nyomozó ma behívta a sátoros ügy nyomozónőjét az irodába, aki közölte, hogy hozzak egy igazolást a meghatalmazott ügyvédemtől. Mondtam a nőnek, hogy nekem a sátorlopási ügyben az ügyvéd, aki eljött novemberben egy kihallgatásra velem, Ő nem az egész ügyemben meghatalmazott védő, csak egyszer eljött kihallgatásra és semmi több.

Közöltem a nyomozóval, hogy az ügyben nem kell meghatalmazott védő, mert képesvagyok magam védekezni. Azt mondta, hogy mivel betegségem van, hogy személyiségzavar meg gyógyszert szedek, ezért ha nem jön a meghatalmazott, akkor kötelező kirendelni egyet, mert kötelezö. Modtam, hogy skkor rendeljen ki, mert én beismertem, én követtem el, innentől nem tud mit csinálni egy ügyvéd, nem költök rá sok pénzt. Azt mondta, skkor is kötelező és, ha nem akarom, és kirendeli a kirendelt védőt. Mondtam jó, oké. Megértettem.

Azonban Ő azt mondta, hogy addig nem tud kirendelni míg be nem hozok egy olyan papírt, ami azt tartslmazza, hogy a meghatalmazást bontottam az ügyvéddel. Azt mondta, hogy jövőhéten még kihsllgatna egyszer, le is zárná az ügyet, adna a nyomozati anyagból egy példányt, de nem tud sddig lépni, míg be nem viszek egy meghatalmazás megszüntetését. Hiába mondtam, hogy nem meghatalmazott az ügyben az ügyvéd, csak egyszer jött el kihallgatásra, nekik meghatslmszottként van írva.


Kérdésem:

Mi a csudának kell meghatalmazási megszüntető?

Nem tudja a rendőrség beszerezni?


Az hiányzik, hogy rlmegyrk az ügyvédhez, elmondom mit szeretnék és már, ha belépek is egy megkezdett órának számít és egy percért elkér 10 ezer forintot, másik 10 -et meg, hogy megcsinált egy papírt?


Miért traktál a rendőrség engem, hogy menjek ügyvédhez az előbb említett papírt beszerezni?

Szinte kényszerít a nyomozónő, hogy menjek el, szerezzem be és vigyem be.

Kitolás szagot érzek, hogy lehet azt akarja a nyomozónő, hogy küldjenek el az ügyvédhez, hadd szedjen el tőlem egy kis pénzt.



Azt mondta a nyomozónő, hogy nekik úgy van bejegyezve, hogy meghatalmazott.



2021. márc. 11. 19:55
 1/9 Fsms ***** válasza:
Azért mert büntetőügy és az eljárásrend előírja.
2021. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, érthetően elmondták neked a helyzetet, le is írtad. Meghatalmaztad az ügyvédet és ő egészen addig a meghatalmazottad amíg TE ezt vissza nem vonod. Senki más nem jogosult erre csak te, vagyis NEKED kell ezt megtenned.
2021. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Levike vagy hát levente,miért kell ezt csinálni?


Miért jó ez neked drága levente,miért?

2021. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Levike, maradj inkább a nyomozók privát felhívásánál... :-DDDDD
2021. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt a nyomozónőt egyébként más is látja rajtad kívül?
2021. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó kevet valakivel, azt hiszi mindrn bűnügyes kérdést az az akárki ír ki. Tévedett.


Ha az egész ügyben meghatalmszott lenne, úgy lenne a meghatalmazásban és lenne vagy kétszázezer forint, azonban direkt le van írva, hogy meghatalmazott xy nevű személy, hogy részére xy nspon gyan.kihsllgatáson képviseljem tehát csak azon a napon. Le van írva, ott van egy példány a rendőrségen.


Mit nem értdnek ezen?

Ne lovagoljanak, holnap kirendelhetik a kirendeltet felőlem.


Hiányzik, hogy bemegyek az ügyvédhez, elmondom, hogy írjon már egy igazolást éy elkér egy óra óradíjat 10 ezret meg az igazolás kiállításért -mint munkadíj- még egyet?


Ezért mérges vagyok, hogy ki akarnak tolni velem.


Mondtam a nyomozónak, hogy az ügyvéd majd kicsit legombol pènzzel, mett betettem a lábam, meg ír egy papírt.


Szerintük, mármint a nyomozó szerint, nem jogi tanácsadásra megyek, hsnem csak egy papírért, szerintük nem kér pénzt.


Mert, ha nem megyek mivan?

Nekem mindegy, ha nem halad az ügy, akkor nem halad.

2021. márc. 11. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nekem mindegy, ha nem halad az ügy, akkor nem halad.„.


Hát akkor még hónapokig hallgathatjuk az érdekfeszítő beszámolóidat a lopásokról és a gonosz nyomozókról levike.

2021. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahj levike már megint visszatért....

Pedig multkor úgy megígérte hogy elmegy innen...

2021. márc. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ígérni mindent lehet.
2021. márc. 12. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!