Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek is előre kitervelt...

Szerintetek is előre kitervelt profin végrehajtot gyilkosság volt Novozánszki Fanni ügye?

Figyelt kérdés
Mert hiába bukott le a feltételezett gyanúsított profizmusra vall akit igy eltud intézni valaki hogy még mai napig se került elő
2021. márc. 12. 02:51
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Inkább politikai kapcsolatok vannak a háttérben.
2021. márc. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egész egyszerűen egy bevált módszert követett a gyilkosa.
2021. márc. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Ahogy némelyetek recskázni tud ezekre a gyilkosságokra...
2021. márc. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Rosemarie Nitribitt
2021. márc. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy holttestet elég jól el lehet tüntetni. Ezt a világon a különféle bűnszervezetek kikisérletezték. Ebben a bűnügyben is hivatkoznak a problémamegoldó emberekre. Gondolom ez csak pénzkérdés. Ha tényleg odaadta a testet ezeknek az embereknek, akkor azok profin eltüntették, lehet nem is tudja, hogy hol van. Feloldják savban pl.
2021. márc. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
24%
Ismerve az ügy részleteit, én nem gondolom, hogy előre kitervelte volna a vádlott VV Fanni megölését. A pénzét szerette volna "csak" megszerezni, amit végül nem tudott úgy elvenni, ahogy eltervezte. Mindezt alátámasztja az a tény, miszerint a gyilkosság előtti órákban az "elkábítás" és a "bódítószer" kifejezésekre keresett rá. Szóval felment Fannihoz, próbálta megszerezni a pénzét, Fanni ellenállt, vitatkozni kezdtek ami végül tettlegességig fajult, Brodmann hosszasan ütlegelni kezdte a nőt, aki közben menekülni próbált, sírt és segítségért kiabált (de a pénzét továbbra sem adta oda), a férfi agya elborult és megfojtotta VV Fannit. Aztán elszállította a holttestet egy másik kocsival egy erdőbe és jó mélyen elásta.
2022. márc. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Au ki?
2022. márc. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző, te hol voltál az elmúlt években, nem olvastál híreket? Én sem néztem a valóságshowkat, sőt tv-m sincs, de még én is hallottam erről az esetről. Kb minden sajtó tele volt vele, hogy eltűnt, nem találják a holttestét, nem egyértelmű, hogy mi történt pontosan vele. Valószínűleg megölték a pénzéért és elásták valahol. Az biztos, hogy emberileg kifogásolható volt, a testéből élt meg, mert esze az nem sok volt. De azért nem ezt érdemelte. Remélem egyszer kiderül az, hogy mi is történt valójában, mert annyiféle elképzelés volt már az évek során, hogy nem tudni már mi az igazság.
2022. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
8)jópár személyt meggyilkoltak az elmúlt években,de nem rémlik hogy ezekkel a személyekkel foglalkozna a média, ráadásul név szerint említve őket.
2022. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!