Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez hogy lehetséges?

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm,pénzbirságot kapott,már többször is,azonban ezeket nem fizette ki.


Megkapta postai úton a leveleket,hogy hova és mikor kell bevonulnia letöltendő börtön büntetésre.


Azonban ennek sem tett eleget. Viszont lassan 4 hete lesz annak a dátumnak,amely napon be kelett volna mennie.


A rendőrség azóta sem keresi,ez hogy lehetséges?


Pedig korábban is voltak ügyei,a rendörséggel, és jelenleg van neki 8 hónap felfüggesztetje.



#börtön #rendőrség #Letöltendö
2021. márc. 13. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Balázska, inkább írd meg a házid.
2021. márc. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi bajod van?


Milyen Balázska?


Ha nem tudsz értelmes választ adni,akkor kotrodj innen.

2021. márc. 13. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Annyi fog történni, hogy hamarosan (kérdés, hogy mikor), elfogató parancsot adnak ki ellene, körözést rendelnek el és bárhol, bármikor elkaphatják és ezért jóval többet is kaphat.

De a 8 hónap felfüggesztett azt jelenti, hogy ha 8 hónapon belül nem követ el semmilyen baklövést, akkor megússza a börtönt.

2021. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyébként tudom mit jelent az hogy felfüggesztett,ezt csak mellékelten irtam oda.


Hogy readásul még csak nem is büntetett elő életü.


A jóval több mit takarhat?

Ha 100 ezer forint / 20 napra felbontva,el képzelhető hogy ennek a dupláját kapja?

2021. márc. 13. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

Takács Krisztián... tudtam, hogy pasi vagy xD


[link]

2021. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi nem ide szántam! xD
2021. márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztos hogy te vagy ez, mert mást nem érdekelne.

A Bv. Intézet elfogató parancsot fog kiadni. Azt követően bárhol fennakadsz, őrizetbe vesznek, és elvisznek az illetékes bv.be.

2021. márc. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

És ha én lennék is mi lenne?


Feltettem egy kérdést,neked az a dolgod hogy válaszolj, ha pedig nem tudsz válaszolni vagy ésszerü segitséget nyújtani,akkor nem kell ide irni..


De,nem csak hogy megnyugodj, nem rólam van szó, én az illető családtagja vagyok, tudok az ügyeiről mivel egy fedél felett élünk, ö élesködik a nyakamon, és alig várom már hogy elvigyék a f*szba,csak nem tudom ennyi idő elteltével miért nem teszik már...


De bövebben hagy ne kelljen kifejtenem.. Mindenesetre köszönöm az általánositásodat..

2021. márc. 13. 19:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincsmit.
2021. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!